fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 26 червня по 2 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Цей тиждень буде досить складним. Почнеться все добре, але поступово настрій планет почне негативно впливати на людей і жінок в частині. Поради астрологів допоможуть прекрасним дамам провести майбутні сім днів успішно і без неприємностей.

Варто зазначити, що вже у вівторок Меркурій перейде у Знак Раку, чим значно погіршить шанси на успіхи жінок у спілкуванні та справах. 30 червня Нептун стане ретроградним, так що початок липня очікується вельми небезпечний і непередбачуваний. У багатьох жінок може зникнути відчуття своєї привабливості.

Жінка Овен

Впевненість цих жінок допоможе їм подолати всі можливі негаразди. Завдяки внутрішньому спокою їм вдасться залучити в своє життя позитивні зміни, а також налагодити відносини з колегами, друзями, близькими, коханим чоловіком, а також або почати нові романтичні стосунки, якщо, звичайно, звичайно, їхнє серце вільно.

Жінка-Телець

Виконання бажань і втілення в реальність мрії для Тельців прекрасної статі буде утруднено, але не сильно. У Прекрасних Тельців вдасться завершити необхідні справи, успішно почати щось нове, але без праці.

Деякі випробування можуть дати про себе знати. Приступати до втілення в життя нових планів або починати романтичні відносини краще обережно і обачно. Відпочиватиме найкраще в колі близьких родичів або подруг.

Жінка-Близнюки

Жінкам цього Повітряного Знаку доведеться дуже нелегко цього тижня. Якщо Нептун майже ніяк не вплине на них, то Меркурій може дуже сильно насолити. Через нього може підвищитися кількість токсичних людей в оточенні.

Близнюкам важливо залишатися в гармонії із собою, щоб їх внутрішні проблеми не стали причиною сварок і конфліктів з оточуючими. Ці сім днів енергетика зірок і планет в цілому буде все одно непоганий, але розраховувати доведеться лише на свої сили.

Жінка-Рак

Жінки даного Водного Знаку зможуть залучити в життя позитивні зміни, адже Меркурій не особливо сильно впливає на їхню удачу, а ось Нептун проблем доставить вже помітно. Кінець тижня краще провести в спокійній обстановці, без поспіху.

Представницям цього Знаку важливо зберегти настрій на перемогу і гнати геть смуток напередодні початку другого місяця літа. Журба і смуток не допоможуть завершити справи, що залишилися, і можуть стати причиною неприємностей.

Жінка-Лев

Жіноча енергетика Лtвів не постраждає, а ось ефективність їх спілкування може залишати бажати кращого, адже Меркурій досить помітно впливає на їхню свідомість. Дамам-Львам важливо зберігати внутрішню рівновагу.

Цього тижня енергетика зірок і планет буде незбалансованою, і настрій може змінюватися по кілька разів за день. Надмірні емоції будуть головним ворогом успіху, тому цим жінкам так важливо тримати себе в руках, щоб не залучити в життя невдачі в кінці першого і на початку другого літнього місяця.

Жінка-Діва

Вже у вівторок сила цих дам різко впаде через Меркурія в Раці, так що доведеться попрацювати над собою і своїм світоглядом. Жінкам-Дівам астрологи рекомендують відмовитися від втілення в життя нових планів, перенісши це мінімум на наступний тиждень.

Після понеділка краще зайнятися завершенням справ, щоб вчасно позбутися всього, що тягне назад, і увійти в липень без негативних думок. З першого числа Дівам буде складніше налагоджувати особисте життя. Тим, хто перебуває в пошуку партнера, варто тимчасово зупинитися.

Жінка-Терези

Жінок даного Знака може наздогнати думку про те, що вони втратили свою красу, але важливо розуміти, що це просто думка. Тим не менш, те, про що ми думаємо, часто матеріалізується. Люди можуть відчути невпевненість Терезів, тому перестануть захоплюватися ними.

Цей період буде не вдалим для спроб змінити життя. Також зараз краще не довіряти безроздільно своїй інтуїції. Внутрішній голос не допоможе знайти правильне рішення, а ось завести в глухий кут може легко.

Жінка-Скорпіон

Дівчина та жінкам-Скорпіонам бажано остерігатися неприємних людей та ворогів. Вони можуть активізуватися вже у вівторок. Важливо пам’ятати, що найкращий метод захисту — уникнення. Не потрібно спілкуватися з тими, хто дратує.

Для Скорпіонів тиждень почнеться активно, і для того, щоб не розгубити ентузіазм, астрологи рекомендують частіше займатися чимось приємним. Початок нового місяця успішним, якщо заздалегідь помиритися з близькими і знайти в собі сили не критикувати їх.

Жінка-Стрілець

Стрільцям прекрасної статі треба пам’ятати про них, оскільки цього тижня вони можуть бути максимально актуальними. Зараз астрологи наполегливо рекомендують відмовитися від будь-яких суперечок і конфліктів, щоб не псувати собі настрій і не наживати ворогів.

Експерти радять почати і завершити тиждень на позитиві, і з понеділка почати виявляти більше фізичної активності, щоб зміцнять енергетику і ефективно протистояти агресивно налаштованим особам, емоційним проблемам.

Жінка-Козеріг

Козероги прекрасної статі відчуватимуть труднощі, але сказати, що вони стануть критичними, не можна. Так, у них може бути чимало проблем, але вони зовсім впораються, особливо якщо не будуть сумувати.

У цей час, незважаючи на проблеми з Меркурієм і Нептуном, можна спробувати знайти собі нове хобі. В цілому зустріти липень у гарному настрої не буде надто складним завданням. Зберегти позитивний настрій допоможе зміна іміджу.

Жінка-Водолій

На Водоліїв сильно впливає Меркурій, тому зі вівторка краще перестати ризикувати у фінансовому плані. Також не бажано говорити людям то, що може їх сильно засмутити.

У цей період важливо перебувати в гармонії з собою, щоб завершити червень без скандалів і конфліктів і почати новий життєвий етап у хорошому настрої та добрих стосунках як з близькими людьми, так і партнерами, подругами, колегами.

Жінка-Риби

В кінці червня жінкам-Рибам астрологи рекомендують підвищувати енергетику і життєвий тонус, щоб уникнути неприємностей, пов’язаних з перепадами настрою і негативним впливом ретроградного Нептуна.

Початок липня року буде вдалим, якщо в цей час жінки даного Знаку зможуть почати щось нове, але не кваплятимуть події. Увага до дрібниць зараз понад усе.

You cannot copy content of this page