fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 28 листопада по 4 грудня 2022 року для кожного знака зодіаку

Все живе підвладне впливу планет, але найбільше вони впливають на жіночу енергетику. Щоб залишатися щасливою і щасливою, потрібно жити в згоді з зірками. Астрологи розповіли, як це робити в ці сім днів.

Юпітер перестав бути ретроградним. Це означає, що для жінок багатьох Знаків Зодіаку настає час зміни цінностей, уникнення жорстких рамок, підвищення ініціативності. У пріоритеті буде бажання рухатися вперед.

Жінка Овен

Романтичному настрою і фантазіям Овнів цього тижня не буде кінця. Можна мріяти і думати про майбутнє, а також боротися зі страхами і проблемами. Небезпек і проблем на шляху може бути чимало, але у Всесвіті все завжди все прагне до гармонії. В душі цих дам надовго запанує мир і спокій, особливо якщо вони зможуть перемогти страхи і невпевненість. З сумом можна боротися за допомогою улюбленої музикою, творчості, спілкування з подругами, проведенням часу з дітьми.

Жінка-Телець

Виявляється, причин хвороб може бути дуже багато. Настав час створити правильні умови для життя і для боротьби з недугами. Тільці прекрасної статі можуть потрапити в неприємну ситуацію через свою довірливість. Астрологи наполегливо радять не розповідати нікому про свої плани. У цілому тиждень вельми стабільний. Можна відпочивати, зустрічатися з подругами, працювати, закохуватися, вирішувати побутові питання.

Жінка-Близнюки

Зараз той час, коли треба діяти, причому активно. Можна сміливо присвятити цей тиждень собі і своїм особистим справам, не замислюючись про оточуючих, а можна подарувати свій час і сили тим, хто цього потребує. У жінок даного Знаку буде вибір. Юпітер зможе змінити звичне життя Близнюків. Можливо, дадуть про себе знати старі подруги, колишній чоловік, приїдуть родичі. Особливу увагу мамам-Близнюкам варто приділити вихованню дитини. Не потрібно його лаяти — краще просто поговорити.

Жінка-Рак

Ракам не варто загострювати увагу на поганому. Зараз важливо не відступати від намічених цілей. Енергія битиме ключем, а з непередбаченими клопотами справлятиметься легше звичайного. Справи Раків прекрасної статі можуть піти в гору, причому у всіх сферах одночасно. При бажанні можна і загалом взяти незаплановану відпустку і організувати собі канікули десь подалі від роботи та накопичених проблем.

Жінка-Лев

Марс у протистоянні з Венерою та Меркурієм закликає жінок-Львів прислухатися до інтуїції 29 листопада та 1 грудня. У вівторок і четвер до них може прийти важливе усвідомлення, яке допоможе скласти все, що відбувається в єдину картину. Як вони почнуть цю зиму — так і проживуть наступні три місяці. Астрологи рекомендують крокувати вперед твердо і рішуче, незважаючи на негативні фактори та негативних людей, які вічно набридають зі своїми непроханими порадами.

Жінка-Діва

Нестача енергії, спричинена знаходженням Венери в Стрельці, цього тижня може вилитися в легкі проблеми з самопочуттям. Щоб цього не сталося, слід уникати перенапруги на роботі і частіше відпочивати. В іншому в житті буде багато різноманітних і приємних подій. Дівам варто знизити планку вимог до себе, до партнера і до близьких. У такому разі буде менше сварок і більше приводів насолоджуватися життям.

Жінка-Терези

Приємною подією стане сильний аспект Венери до Марса в перший день зими, який відкриє можливості для флірту, зміни обстановки, спілкування з сім’єю і навіть роботи. Пошуки свого місця в життя та нових захоплень теж обіцяють бути успішними. А ще в особистому житті може статися щось дуже важливе, тому краще не втрачати голову і тверезо оцінювати ситуацію. Зараз краще не поєднувати амурні справи з роботою чи навчанням.

Жінка-Скорпіон

Скорпіони прекрасної статі зможуть просунутися у вихованні дитини. Також цього тижня їм вдасться суттєво покращити свій настрій. Першорядним завданням є уникнення спілкування з людьми-маніпуляторами. Представниць цього Знаку можуть зацікавити справи, до яких раніше їм не було жодної справи. Планети змусять їх звернути увагу на пошуки сенсу життя і вищого призначення. Боятися таких думок не потрібно краще звернути увагу на свій внутрішній світ.

Жінка-Стрілець

Стрільці отримають у подарунок від Меркурія сильну інтуїцію. Вона допоможе їм знайти відповіді на різні питання. Заміжнім жінкам цього Знака варто приготуватися до того, що значну частину енергії і сил доведеться вкладати в сім’ю, дітей, чоловіка, батьків. Враховуючи не дуже вигідне становище Венери в Стрельці, сил на себе їм може не вистачити. Астрологи пропонують зосередитися на тому, що дійсно важливо. Тиждень поки не прихиляється до зміни обстановки.

Жінка-Козеріг

Це буде чудовий тиждень для нових справ. Вплив планет закружляє жінкам-Козерогам голову. Астрологи повідомляють, що це може закінчитися службовим романом чи багатообіцяючим знайомством. Створювати якісь серйозні стосунки поки не потрібно, оскільки люди можуть приховувати від Козерогов щось важливе. Тому не варто кидатися у вир з головою. Сімейних Козерогів прекрасної статі чекає багато приємних моментів. Потрібно проводити більше часу з улюбленим.

Жінка-Водолій

Астрологи радять ретельніше перевіряти вхідну інформацію. Не виключено, що хтось захоче обдурити цих дам або просто приховати від них якісь важливі факти. Дізнавшись правду, не потрібно з’ясовувати стосунки: у кожного свої причини приховувати правду, тому варто проявити більше поблажливості. Помста і негатив не пройдуть даремно. Вони можуть зіпсувати карму.

Жінка-Риби

Риби проведуть цей тиждень з великою користю. Свідомість відкриється за рахунок Юпітера, який завершив ретро-фазу минулого тижня. Планета допоможе Рибам побороти в собі ревнощі, недовірливість, тривогу, страх. Астрологи радять не журитися і продовжувати боротися за світле майбутнє. У такі періоди корисно перемикатися на творчість, медитації, духовні практики, читання.

You cannot copy content of this page