fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 28 лютого до 6 березня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Жіночий гороскоп на тиждень з 28 лютого до 6 березня 2022 року.

Астрологи уважно простежили за пересуванням планет, щоб розповісти всім жінкам про те, чого очікується від цього тижня. На когось чекатимуть труднощі, а на когось безтурботний час.

Ми плавно підійшли до весни. У перші дні березня астрологи радять приготуватися до легких перепадів настрою, особливо 6 березня, коли Марс та Венера увійдуть синхронно у Знак Водолія. Невеликий спад енергетики швидко пройде, відкривши нові можливості.

Загалом у березні на всіх жінок чекають успіхи в коханні. Збільшити шанси на успішний пошук другої половинки допоможуть магічні камені для підвищення привабливості.

Жінка-Овен

Цього тижня Овнам захочеться всього, та більше, щоб вражень вистачило на багато тижнів уперед, але астрологи радять не поспішати. На ситуацію, до якої зараз підштовхують планети та зірки, важливо дивитися об’єктивно: необов’язково мати все, щоб бути щасливими. Цим жінкам просто необхідно визначитись із пріоритетами. Найцінніший досвід отримають Овни, які вирішать зайнятися розширенням світогляду.

Жінка-Телець

До деяких умов цього тижня доведеться пристосуватися. Багато речей Тельці прекрасної статі просто не зможуть змінити. Головне зараз — підвищити свої енергетичні вібрації, щоби подолати всі труднощі. Під активним впливом планет представниці Тельця ризикують оступитись, але є спосіб цього уникнути. Якщо з’явиться дилема чи проблема іншого характеру, краще звертатися за допомогою до логіки та порад оточуючих, а не до інтуїції.

Жінка-Близнюки

У міру просування вперед сила цих жінок лише зростатиме. У Близнюків вирішиться багато конфліктів. Усі сторони у суперечках отримають бажане. Астрологи вважають, що компроміс буде набагато важливішим за перемогу, тому закликають жінок цього Знака зважати на думку оточуючих. Головне зараз — не плисти за течією, щоб не потрапити у пастку.

Жінка-Рак

Жінкам цього Знака астрологи наполегливо радять позбавитися цифрового сміття: спаму, непотрібних файлів, застарілих контактів. Усе це негативно впливає енергетику. Все, що мріють жінки-Раки, цього тижня нарешті почне втілюватися в життя. Найголовніше зараз — не прогаяти момент і спіймати удачу за хвіст. Зараз від представниць цього Знака багато залежить. Виявивши гнучкість там, де потрібна твердість і рішучість, можна сильно здати позиції.

Жінка-Лев

Цілком можливо, що на Львів прекрасної статі почнуть рівнятися всі довкола, але це лише у разі досягнення успіху у коханні чи у справах. Іноді зміна пори року негативно впливає на жінок цього знаку. Активно проводячи робочий тиждень, бажано залишити сили і на вихідні, щоб добре відпочити і змінити обстановку.

Жінка-Діва

Дівам необхідно приймати особисті важливі рішення наодинці, не питаючи порад. Астрологи також радять думати про почуття оточуючих, підключивши емпатію. Така практика допоможе уникнути зайвих сварок та розчарувань, які зараз зовсім ні до чого.

Жінка-Терези

Тиждень буде не особливо вдалим для любовних пригод і палких побачень, але астрологи попереджають про те, що нове кохання може з’явитися раптово. Не потрібно ставитись до нових спонтанних знайомств зі скепсисом.

Жінка-Скорпіон

У роботі та фінансових справах азарту краще віддати перевагу обережності. Зіткнувшись із проблемами, цим жінкам не варто опускати руки. Активізація планет відбудеться лише в неділю, тому весь тиждень буде передбачуваним та зрозумілим. Можна як слід відпочити з друзями або зайнятися пошуками кохання. За бажання можна взагалі піти в себе і насолодитися самотністю. Головне – зберігати творче мислення. Меркурій сприятиме тому, щоб усі спірні питання вирішилися на користь Скорпіонів.

Жінка-Стрілець

Цього тижня Стрільцям прекрасної статі бажано скласти плани на майбутнє, підбити підсумки та вирішити питання, які стоять найгостріше. Запустити нову програму щастя цим жінкам допоможе відпочинок, зміна обстановки. Ці жінки можуть захотіти більше уваги, але цього тижня такий підхід не зіграє їм на руку.

Жінка-Козоріг

Астрологи радять Козорогам переконатися: чи немає серед оточення енергетичних вампірів, заздрісниць та конкуренток. Можливо, варто поводитися стриманіше, щоб не нажити зайвих ворогів.  У ці сім днів нерозв’язні завдання знайдуть рішення, а заздрість оточуючих обернеться проти них самих. Жінки-Козероги зможуть отримати те, що їм потрібне. Зірки на їхньому боці.

Жінка-Водолій

У роботі Водолії отримають потужний позитивний імпульс, який відкриє нові можливості для розвитку бізнесу та просування кар’єрними сходами. Представницям цього Знаку вдасться розібратися зі своїми бажаннями та зрозуміти, до якої точки необхідно прийти.

Жінка-Риби

У Риб цього тижня буде чудовий момент для налагодження контактів та придбання нових зв’язків. Спілкування з людьми подарує позитив та допоможе посилити енергетику. Головне — не робити поспішних висновків у разі конфліктних ситуацій. У вільні від роботи години краще приділити час саморозвитку, наприклад, прочитати корисну книгу. Можна активізуватися у коханні.

You cannot copy content of this page