fbpx
Перейти до вмісту

Жіночий гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Жіночий гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Переступаючи межу між восени та взимку, не забудьте заглянути в жіночий гороскоп. Прогноз астрологів на цей тиждень допоможе подолати всі негаразди та швидше здобути щастя.

Тиждень переходу від листопада до грудня вимагатиме від багатьох представниць зодіакального кола зміни обстановки. Це допоможе досягти успіху у важливих справах. Астрологи вважають, що багато жінок зможуть перезавантажити своє життя.

Жінка Овен

Жінкам цього Знаку варто вибрати нову мету, але для цього потрібно спочатку поставити крапку в тих справах, які є актуальними і потребують завершення. Астрологи рекомендують докласти максимум зусиль, щоб розібратися з справами, що накопичилися.

Цього тижня нічні покровителі налаштовані творчо, отже, вони допоможуть зрозуміти, чого жінки-Овни хочуть від життя. Це усвідомлення допоможе змінити долю.

Жінка-Телець

Жінкам цього Знаку астрологи рекомендують сфокусуватися на пошуках другої половинки. На жаль, деякі справи підуть не за планом. Все може зірватися у найвідповідальніший момент.

Астрологи радять прекрасним Тельцям не звалювати все на себе, а частіше звернутися за допомогою до коханого чоловіка, родичів. Поблизу обов’язково знайдуться ті, хто готовий допомогти.

Жінка-Близнюки

Життя жінок цього Знаку в період з 29 листопада по 5 грудня може змінитися круто. У цьому винні будуть зірки та планети, які потребують змін. Найголовніший винуватець цього — Нептун, який позбавляється ретроградності 1 грудня.

Настрій нічних світил буде негативним 29, 30 листопада та 4 грудня через затемнення.

Жінка-Рак

Зіркові покровителі цих жінок суттєво підвищать їхню емпатію. Це може бути небезпечним, але будуть важливі плюси. Наприклад, Раки зможуть з великою точністю та легкістю діагностувати брехню.

Проникливість допоможе їм як у коханні, так і у бізнесі, на роботі. Щоб зима почалася вдало, астрологи рекомендують для початку розібратися з проблемами, що накопичилися. Невирішені питання та негаразди, які тягнуться з минулого, обов’язково дадуть себе знати зараз.

Жінка-Лев

Ці сім днів дуже сподобаються активним та рішучим представницям Знаку, які не люблять сидіти на місці. Можливостей у них буде хоч греблю гати. Астрологи радять якнайшвидше позбутися образ, щоб здійснити перехід до мудрості.

Астрологи радять жінкам-Левам не бігати за однією метою. Очікується велика кількість пропозицій на роботі, а також багато нових знайомств, які можуть вилитися у новий роман. Важливо правильно розподілити свої ресурси.

Жінка-Діва

Цього тижня варто почати готуватися до Нового року та святкових днів загалом. У коханні треба бути обережнішими і уважнішими до тих Дів, які перебувають у стосунках. Не виключено, що вони з’являться суперниця.

Головне — визначити, хто намагається вставити ціпки в колеса. Зірки радять не давати гучних обіцянок, а також ставити собі посильні і зрозумілі завдання. Не треба зупинятися на досягнутому.

Жінка-Терези

Астрологи вважають, що саме цього тижня у багатьох жінок-Терезів з’явиться бажання розпочати нове життя. Перший млинець не завжди грудкою, тому багатьом вдасться знайти жіноче щастя майже відразу.

Терезів часто відносять до Знаків Зодіаку, яким не щастить із грошима. Цього тижня на них очікують великі труднощі з фінансами. Особливо небезпечними стануть покупки у вихідні через сонячне затемнення. У любовній сфері все буде спокійно і гладко.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонів на цьому тижні можуть збити зі сварки та конфлікти в сім’ї. Потрібно ретельно підбирати слова, щоб ненароком не образити когось із близьких.

Цього тижня можна спробувати зробити ставку на поновлення справ, які не вдалося завершити раніше. Наразі вже може не бути тих перешкод, які раніше зупиняли чи лякали. Настав час діяти.

Жінка-Стрілець

Прекрасним Стрільцям цього тижня варто якнайменше контактувати з негативними Знаками Зодіаку. Це може призвести до зриву планів, втрати успіху, особливо у несприятливі дні 29, 30 листопада та 4 грудня.

Стрільцям жіночої статі дуже важливо уникати застою у справах, а також якнайменше слухати непрохані поради оточуючих. Настає складний час, коли варто остерігатися сварок та брехні. Астрологи рекомендують Стрільцям не дозволяти людям втручатися у їхні справи.

Жінка-Козоріг

Представницям цього Знаку астрологи радять цього тижня більше відпочивати та спостерігати за тим, що відбувається навколо. Багато жінок-Козероги можуть просто забути про відпочинок.

Якщо вимагати від себе неможливого, досягнення успіху перетвориться на деструктивний процес. На ґрунті втоми можуть виникнути нові приводи для переживань. Є ризик взагалі спровокувати початок чорної смуги. Астрологи радять Козjрогам менше думати про проблеми, більше відпочивати.

Жінка-Водолій

Водолії в період з 29 листопада до 5 грудня можуть зустрітися з новими проблемами. Багатьох це призведе до стресу та переживань. Негативні емоції, навіяні ззовні, можуть взагалі довести Водоліїв до повного енергетичного виснаження. Краще якнайрідше фокусуватися на чужих неприємностях.

Жінка-Риби

Представницям цього сузір’я необхідно переглянути свій світогляд та життєві правила. Якщо немає бажання кардинально змінювати своє життя, то все одно доведеться попрацювати у цьому напрямі.

Зміни – це те, що стане паливом для розпалювання нових бажань та постановки нових амбітних цілей. Обережність у серцевих питаннях харизматичним рибам точно не завадить.Жіночий гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року.