fbpx
Перейти до вмісту

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 січня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 січня 2022 року

Кожній жінці необхідно мати козир у рукаві на будь-який випадок життя. Жіночий гороскоп стане у цьому добрим помічником. Астрологи підкажуть, як варто чинити в тій чи іншій ситуації представницям прекрасної статі.

Цього тижня багато жінок відчують сильний вплив Меркурія, що знаходиться у Знаку Водолія. Це буде сприятливий період для справ та спілкування, період прийняття важливих рішень. Багатьом жінкам буде властивий дух авантюризму, який разом із дотриманням магічних законів щастя допоможе докорінно змінити своє життя і досягти великих успіхів на будь-якій ниві, чи то робота чи любов.

Жінка-Овен

Прекрасним Овнам захочеться зробити важливий життєвий крок, вирішити поставлені завдання у будь-якій сфері. Амурні відносини можуть вийти на першому плані в тих, хто займається активними пошуками другої половинки. Представницям даного Знаку необхідно будь-якими способами уникати суперечок із людьми.

Жінка-Телець

Астрологи радять жінкам цього Знака частіше звертати увагу на оточуючих: бути відкритими для спілкування, стати теплішими до близьких людей, не боятися витрачати дорогоцінний час на допомогу. Негативні почуття та емоції зараз вкрай небезпечні. Прекрасним Тельцям, можливо, захочеться побачити майбутнє, отримати відповідь на важливе питання. Також буде корисно прислухатися до інтуїції.

Жінка-Близнюки

Нічні світила трохи приглушать емоційність та чутливість Близнюків. Цим жінкам вдасться утихомирити свою буйну вдачу. З 3 по 9 січня важливо, щоб усі рішення були обдуманими, тому варто викрутити логіку та розум на максимум.

Спроби пояснити незрозуміле і вирішити невирішене можуть призвести до енергетичного блокування успіху. Меркурій у Водолії дасть жінкам-Близнюкам багато удачі в різних сферах.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам везтиме по-крупному. Вони будуть успішні на роботі, у коханні та творчості. Рішення досягти успіху у всіх сферах буде цілком здійсненним. Щоб усе задумане вийшло, важливо якнайменше спілкуватися з представниками найзаздріших Знаків Зодіаку. Раки й самі входять до цього списку. Астрологи радять їм позбутися деструктивного почуття якнайшвидше. Не потрібно спостерігати за чужими успіхами, так як це не дасть зовсім нічого.

Жінка-Лев

Прекрасні Леви на першому тижні 2022 року зможуть досягати найкращих результатів у роботі, справах та коханні за допомогою хитрощів. Ідеальний рецепт досягнення бажаного на початку року включає також звернення до минулого досвіду і порад близьких людей. Щоб привернути гроші, жінкам цього Знака знадобиться більше уваги. Астрологи радять жінкам-Левам приділити хоча б дещицю часу сім’ї та близьким.

Жінка-Діва

Вірно розподіливши сили в кожній із сфер, жінки-Діви зможуть уникнути проблем. Такий підхід допоможе виключити стресові ситуації. Особливу увагу прекрасним дамам цього Знака варто приділити кохання. Дівам вдасться розпалити пристрасть у серці коханого чоловіка.

У роботі та справах важливо дотримуватися правил і в жодному разі не ризикувати. Чарівність цих жінок буде на висоті, а вони самі опиняться у центрі суспільної уваги.

Жінка-Терези

Жінок цього Знака чекає на підвищену увагу чоловіків. Воно обов’язково принесе задоволення і розпалить азарт у їхньому серці. Астрологи радять використовувати цей тиждень, щоб досягти намічених цілей та бажаних висот не лише у коханні, а й у справах.

Нічні світила допоможуть розкрити всі зодіакальні переваги Терезів, так що це буде дуже сприятливий час. Якщо з’явиться апатія і сум, зірки і планети допоможуть прекрасним Терезам вийти з цього стану.

Жінка-Скорпіон

Дуже добре, якщо у цих жінок вдасться більше відпочити в період із 3 по 9 січня. У спілкуванні із близькими астрологи радять Скорпіонам контролювати емоції. Можна присвятити тиждень тренінгам та самовдосконаленню. Не варто витрачати енергію на конфлікти. Щодо роботи, то тут не можна сумніватися у своїх рішеннях.

Жінка-Стрілець

Стрільцям прекрасної статі в перший тиждень січня варто частіше думати про гроші та роботу. Це ідеальний час для залучення нових клієнтів, інтелектуальної та фізичної роботи.

Будь-які яскраві емоції та почуття, які виникнуть з 3 по 9 січня – це головна рушійна сила, яка допоможе втілити найсміливіші ідеї. Жінкам-Стрільцям дуже важливо бути на висоті та частіше проявляти ініціативу.

Жінка-Козоріг

У представниць цього Знаку буде насичений, але непростий тиждень. У всіх сферах життя їм важливо бути оптимістами. Понеділок та неділя будуть найскладнішими днями. Є прості способи забезпечити собі чудовий настрій у будь-який день. Найкраще користуватися ними по максимуму.

Жінкам-Козерогам не можна сидіти на місці, адже шанси на успіх дуже великі. Астрологи радять частіше виходити і спілкуватися: це зарядить їх успіхом і позитивом.

Жінка-Водолій

Меркурій у Знаку Водолія внесе в життя цих жінок позитивні корективи, тому з 3 по 9 число представницям цього Знака краще не поспішати. Не слід гостро реагувати на зауваження близьких.

Коханий чоловік почне виявляти до них більше уваги. Представницям Знаку Водолія важливо бути на висоті: одягатися яскравіше та любити себе.

Жінка-Риби

Рибам прекрасної статі в жодному разі не можна лаяти себе і ображати близьких. Це може зруйнувати їхнє біополе. Нічні світила хочуть, щоб у сімейних справах Риб переважав спокій.

Меркурій у хорошому положенні, а це означає, що вередлива фортуна перейде на бік Риб. Ділові переговори складуться якнайкраще. Жінки цього знаку можуть сфокусуватися на пошуках нової роботи, нових захоплень. Зараз дуже відповідальний та важливий час.