Жіночий гороскоп на тиждень з 31 січня до 6 лютого 2022 року для кожного знаку

Жіночий гороскоп на тиждень з 31 січня до 6 лютого 2022 року.

Жіночий гороскоп — корисна збірка порад, які допоможуть будь-якій жінці долати труднощі та бути сильнішими, кращими. Намагайтеся наслідувати поради експертів, щоб початок лютого стало успішним.

Особливе місце у житті кожної жінки в період з 31 січня по 6 лютого займатиме кохання та взаємини з чоловіками в цілому. Раніше ми розповідали про те, як поводитися з чоловіками різних знаків. Ці знання допоможуть вам допускати менше помилок і частіше досягати бажаного результату у спілкуванні з сильною статтю.

Жінка-Овен

Тиждень сприятливий для турботи про своє здоров’я та ділову сферу. Астрологи радять більше займатися спортом, бувати на свіжому повітрі та доглядати за собою: це допоможе підтримувати жіночу енергетику на належному рівні та досягати поставленої мети швидше. А ось чим жінкам на початку лютого цього Знака точно займатися не варто, то це спробами втручатися в життя оточуючих. Важливо утриматися від критики та вторгнення в чуже життя.

Жінка-Телець

Загалом любовна сфера в період із 31 січня по 6 лютого процвітатиме. Самотні жінки цього знаку зможуть знайти другу половинку. Як відомо, хто хоче змінити своє життя, той докладає зусиль. Цього місяця завдяки підтримці планет жінки-Тельці будуть здатні багато на що, але для цього доведеться поміняти стратегію.

Жінка-Близнюки

Для представниць Близнюків, які переживають проблемний період або особисту драму, астрологи мають хороші новини. Саме в перші дні лютого планети подарують можливість виправити все на краще. Також цей тиждень добре підходить для самоаналізу та роботи над собою. Можливо, настав час для того, щоб позбавитися токсичних жіночих установок, що блокують шлях до щастя. Меркурій нарешті почне надавати підтримку, причому дуже потужну. Починається дуже сприятливий час.

Жінка-Рак

Ракам варто бути особливо обережними у грошових питаннях: висока небезпека зустріти шахраїв. Експерти-астрологи радять Ракам дотримуватися обережності також і в коханні. Необхідно ухилятися від напружених суперечок та ситуацій із близькими людьми. Взагалі, будь-який зовнішній негатив потрібно зводити до мінімуму, щоб не втрачати енергетику. Внутрішня гармонія – найкращий помічник цього тижня.

Жінка-Лев

Представницям Лева планети та зірки принесуть неприємні звістки. Не виключено, що минуле може повернутися і змусити Львів зазнати якогось дискомфорту. Цього тижня прекрасним Левам стане в нагоді спокій і розміреність, оскільки примари минулого будуть атакувати з величезною завзятістю.

Жінка-Діва

Жінок-Дів, можливо, чекає непростий життєвий вибір. Зірки говорять про те, що цього тижня можлива поява дилем, причому не найпростіших. Доведеться покінчити з справді важливими справами, які давно відкладалися. Будь-яке рішення цих жінок допоможе перевернути їхнє життя з ніг на голову, причому як у хорошому, так і в поганому сенсі. Окремо стоятиме сфера любові.

Жінка-Терези

Терезів чекають як приємні сюрпризи, так і небезпечні. Загалом тиждень обіцяє бути досить мінливим та динамічним. Можливі доленосні зустрічі, раптові зміни. Якщо Терези сильно втомляться, на вихідних їм потрібно буде як слід відпочити. Зайва наполегливість до добра не доведе: рішучі та сміливі дії гратимуть проти.

Жінка-Скорпіон

Кінець цього тижня стане дуже важливим та сприятливим часом. У суботу та неділю велика ймовірність зустріти на своєму шляху дуже важливу людину. Це може бути нова мудра подруга або новий чоловік, який зробить життя жінок цього Знака кращим.

Жінка-Стрілець

У цілому нині період сприятливий для пригод, романтики, роботи. Можна займатися тим, до чого лежить душа, але важливо не забувати про дані обіцянки. Якийсь час обов’язково варто присвячувати справам по дому — зокрема прибирання. У чистому будинку буде чиста свідомість.

Жінка-Козоріг

Потрібно діяти рішуче, сміливо. Відмінними помічниками для жінок цього Знаку стануть близькі люди. Не варто відмовлятися від їхньої підтримки, особливо якщо вони наполягають на тому, щоб допомогти. Це чарівний час, в який можна запросто перевести існуючі стосунки з чоловіком на новий рівень або знайти кохання всього свого життя.

Жінка-Водолій

З 4 числа життя цих людей стане набагато кращим, нехай це буде помітно далеко не відразу. Водоліїв прекрасної статі чекають на перемогу на всіх життєвих напрямках. Це дуже гарний час для спроб знайти нове захоплення, монетизувати вже наявне хобі або спробувати змінити роботу. Важливо не боятися змін.

Жінка-Риби

Важливо побути егоїстками, але не явно показувати незацікавленість у чужих проблемах. Потрібно хоч трохи підтримувати близьких та коханого чоловіка. Для цього астрологи радять слухати їх та виявляти повагу. Прекрасні риби зможуть знайти застосування всім своїм здібностям. Це сприятливий час для цілеспрямованих риб.