fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 4 по 10 квітня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Весна в самому розпалі, тому наші думки далекі від турбот і проблем. Жіночий гороскоп допоможе вам подолати основні труднощі цього тижня і випробувати всю красу квітня, досягнувши щастя у всіх сферах життя.

У багатьох жінок з’явиться позитивний настрій, тому що 5 квітня Венера перейде в дуже добрий для неї Знак Риб. Під її керівництвом багато жінок стануть більш проникливими та уважними, енергійними та удачливими.

Жінка-Овен

Багатьом прекрасним представницям цього Знаку сниться віщі сни цього тижня. Таким чином Всесвіт намагатиметься їх попередити про щось важливе, або, навпаки, заспокоїти. Астрологи наполегливо радять Овнам позбавитися поганих спогадів і налаштуватися на оптимізм. Немає кращого часу для знайомств з чоловіками, для проведення часу з подругами та домашніх справ. Овни тонко відчуватимуть усе, що їх оточує, а насамперед — людей, які займають не останнє місце у їхньому житті.

Жінка-Телець

Для представниць цього сузір’я не важко проаналізувати співрозмовника і побачити ситуацію його очима. Завдяки цій навичці Тельці стануть чудовими слухачами. Венера загострить їх шосте почуття, наділить фізичними силами та могутньою уявою. Якщо Тельці приймуть цей дар згори, то їхнє життя стане в рази кращим.

Жінка-Близнюки

Венера наповнить Близнюків потужним творчим натхненням. Навіть якщо жінки цього Знака далекі від творчості, у будь-якій справі їм простіше виявлятиме креатив. Нічні світила привнесуть у життя яскраві фарби. Зараз ідеальний час для нових знайомств, зміни іміджу. Життя наповниться новими моментами та подіями, навіть якщо жінки цього Знака не докладатимуть до цього особливих зусиль.

Жінка-Рак

Справа в тому, що зараз потрібно діяти, до того ж максимально активно. Ракам прекрасної статі не можна упускати нових можливостей. Тиждень чудово підходить для того, щоб розпочати життя з чистого аркуша. Астрологи кажуть, що цей тиждень, на якому Ракам прекрасної статі потрібно використати всі можливі засоби для досягнення успіху. Можна змінити імідж, залишити шкідливу звичку, зав’язати нове знайомство.

Жінка-Лев

Цей тиждень – сприятливий час змін. На жаль, очікування та ілюзії можуть бути надто великі, так що від них важливо відмовитися якнайшвидше. Зробити це необхідно в першу чергу для того, щоб зрозуміти, куди йти далі. Ймовірно, що у шляху жінок цього Знака з’являться недоброзичливці.

Жінка-Діва

Планети на боці Дев, але будуть деякі фактори, які дуже відлякуватимуть удачу. Наприклад, може йтися про звичку до скарг. Потрібно перестати скаржитися на життя та гнівити долю. Астрологи рекомендують Дівам стежити за думками та передчуттями. Чарівність цього тижня в тому, що планети допоможуть налаштуватися на потрібну хвилю. Добрі думки та почуття цього тижня здатні впливати на реальність, тому варто зосередитись на них.

Жінка-Терези

Бажання Терезів можуть стати реальністю. Особливо це стосується сфери кохання. Наприклад, Терези зможуть розпалити пристрасть у серці коханого, або знайти другу половинку. Союзна Венера в Рибах допоможе цим жінкам позбавитися проблем із самодисципліною. Їм буде легше підтримувати темп на роботі та бізнесі, а також не відволікатися на зовнішні подразники. Не варто намагатися виправити те, що несправне апріорі. Якщо будуть труднощі, краще взяти невелику перерву.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам краще не поміркувати над минулим і не озиратися назад. Бажано також відкласти доленосні рішення на інший тиждень: так вдасться розслабитись. Плани не зірвуться, бо планети цього не допустять. Наприкінці тижня цих жінок можуть охопити суперечливі емоції, але нічого поганого не станеться. Цей порив швидко згасне, змінивши спокій.

Жінка-Стрілець

Для представниць цього Знаку настає сприятливий час, щоб сфокусуватися на сфері фінансів та заробітках, роботі та справах. Нічні світила наділять Стрільців прекрасної статі активністю, оптимізмом, творчою енергією та невгамовним ентузіазмом. Не виключено, що люди, що оточують, почнуть розкривати Стрільцям душу. Дар переконання цих жінок допоможе їм досягти свого.

Жінка-Козеріг

Перше, що потрібно зробити жінкам цього Знаку в період з 4 по 10 квітня – це позбавитися почуття провини. Воно виступатиме у ролі сильного якоря, який почне їх тягнути із собою на дно. Астрологи попереджають Козерогів про те, що нічні світила приховують від їхніх очей щось дуже важливе. Можливо, недоброзичливці непомітно вставляють ціпки в колеса, завдаючи шкоди особистому та діловому життю. Щоб усе це побачити, важливо тримати вухо в гостро і дивитися в обоє, довіряючи інтуїції.

Жінка-Водолій

Астрологи радять прекрасним Водоліям дивитися на все тверезо, не поспішаючи з висновками та приймаючи зважені рішення. Настає дуже сприятливий час для нових починань та вироблення нових корисних звичок. Наприклад, можна почати харчуватися лише здоровою їжею, займатися спортом. Експерти вважають, що у житті Водоліїв буде багато спілкування та можливостей показати себе. Сидіти без діла і чекати, доки станеться диво — неправильний підхід.

Жінки-Риби

Жінкам цього Знака астрологи радять якнайбільше часу приділяти справам по дому, роботі. Можна зайнятися шопінгом. Експерти Рибам не займатимуться чужими проблемами. Це загальмує всі ініціативи та амбіції. Щоб тиждень пройшов на позитивній ноті, слід урізноманітнити повсякденне життя, наприклад, побалувати себе обновками.

You cannot copy content of this page