fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 5 по 11 липня 2021 року

Кожен тиждень може принести як приємні новини, так і події, які вибивають з колії. Заздалегідь дізнатися про настрої планет і залучити удачу представницям зодіакальних сузір’їв допоможуть своєчасні поради астрологів.

Цей тиждень липня буде активною через енергетику зірок і планет. Експерти рекомендують представницям Знаків Зодіаку прислухатися до думки астрологів, щоб привернути удачу і без праці впоратися з будь-якими завданнями.

Жінка-Овен

Дамам-Овнам астрологи рекомендують почати тиждень з позбавлення від всього, що заважає щастю. Набуття внутрішньої рівноваги буде важливою складовою для залучення в життя позитивних змін, тому так важливо скласти план дій і втілювати його без поспіху.

Відмовившись від усього, що гальмує розвиток, буде простіше приймати правильні рішення і відкривати нові двері, що ведуть до благополучного майбутнього. Важливим супутником успіху буде і вміння приймати зважені самостійні рішення.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям на цьому тижні астрологи рекомендують більше спілкуватися. Захиститися від поганого впливу допоможуть перевірені змови, тому боятися негативного впливу не доведеться. Завдяки новим знайомствам вийде обзавестися корисними зв’язками, за допомогою яких буде простіше вирішувати ділові питання.

Пощастить дамам-Тельцям і в особистому житті. Для вибудовування довірчих відносин важливо не тільки думати про своє благополуччя, а й звертати увагу на прохання з боку тих, хто дорогий серцю.

Жінка-Близнюки

У жінок-Близнюків цей тиждень буде наповнена радісними подіями, проте астрологи рекомендують не забувати про обережність. Необдумані вчинки можуть призвести до сумних наслідків, а значить, важливо бути пильними.

Знаки долі допоможуть знайти шлях у щасливе майбутнє, якщо прислухатися до інтуїції і уважно стежити за тим, що відбувається. Дамам-близнюкам не складе труднощів вирішити складні завдання, а відновити енергію допоможе місце сили, створене в житло.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам астрологи рекомендують почати тиждень з перетворень. Зміна іміджу, а також вправи з набуття впевненості допоможуть подолати страхи і сумніви, що закривають шлях до щастя. На цьому тижні буде можливість залишити за спиною негаразди і проблеми, якщо не боятися невідомості і роботи.

Успіх чекає тих представниць Знака, які вміють боротися з поганим настроєм і не занепадати духом, якщо з першого разу не виходить вирішити складне завдання.

Жінка-Лев

У Левів починається тиждень, повний нових успіхів. Для того, щоб зміни на краще не змусити себе чекати, важливо не відмовлятися від сміливих ідей і не йти на поводу у чужої думки. Самостійні зважені рішення допоможуть обійти стороною пастки долі і досягти нових успіхів як у справах, так і в питаннях особистого життя.

Важливим супутником успіху для Левів буде гарний настрій – на хвилі позитиву буде простіше справлятися з тимчасовими негараздами.

Жінка-Діва

Дівам астрологи рекомендують не відмовлятися від нових ідей і планів. На цьому тижні буде можливість втілити в життя сміливі проекти, завдяки яким Діви зможуть не тільки поправити матеріальне становище, а й розкрити нові грані сплячих талантів.

Творча активність допоможе заповнювати запаси енергії, а також стане незамінним помічником у вирішенні нагальних проблем. В кінці тижня Діви зможуть розпочати або продовжити навчання і скористатися отриманими знаннями для нових досягнень.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам для здобуття благополуччя важливо пам’ятати про дані раніше обіцянки і про те, що відкладені на невизначений термін справи можуть нашкодити. На цьому тижні Терези зможуть досягти нових успіхів, якщо не будуть сумніватися в своїх силах і відмовляться від ілюзій.

Для знаходження гармонії в родині їм належить прислухатися до прохань близьких, а також не нехтувати змовами від конфліктів і сварок, щоб необережні слова не спровокувати розбіжності.

Жінка-Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам астрологи рекомендують почати з вправ по наповненню жіночою енергією. На цьому тижні буде безліч подій, не кожна з яких виявиться приємним, однак засмучуватися через дрібниці не має сенсу.

Негативні емоції будуть провокувати невдачі, і дами цього Знака на хвилі сильних емоцій можуть приймати рішення, які не кращим чином позначаться на майбутніх успіхах. Не будуть зайвими і вправи по досягненню рівноваги, які допоможуть зберегти спокій в скрутну хвилину.

Жінка-Стрілець

Жінок-Стрільців чекає насичений тиждень, на початку якого астрологи рекомендують захистити себе від негативного впливу. Удача буде чекати впевнених в собі особистостей, які не йдуть на поводу емоцій і узгодять рішення з доводами розуму.

Справитися з перешкодами на шляху до щасливого життя в поодинці буде складніше, і дамам цього Знака важливо заручитися підтримкою близьких людей. Вони допоможуть подолати тимчасові труднощі і дадуть цінні поради для вирішення складних питань.

Жінка-Козоріг

Жінок-Козорогів чекає вдалий тиждень, проте події будуть розвиватися стрімко, тому астрологи рекомендують підлаштовуватися під обставини і не зволікати з рішенням питань, які надходять. Набути впевненості допоможуть не тільки вправи, але і зміна іміджу.

Оновлений імідж додасть сміливості, яка стане в нагоді в спілкуванні з маніпуляторами. Друга половина тижня буде більш спокійною, і ближче до вихідних дами зможуть зайнятися наведенням порядку в оселі.

Жінка-Водолій

Жінкам-Водоліям астрологи настійно не рекомендують розголошувати свої плани та ідеї, щоб не провокувати заздрісників на активні дії. Захиститися від їх пильної уваги і зберегти удачу допоможуть перевірені змови.

Справи будуть вимагати повної віддачі, а отже, Водоліям знадобляться вправи по відновленню енергії. Не будуть зайвими і прогулянки на свіжому повітрі, а також збір лікарських трав, настої з яких будуть давати додаткові сили.

Жінка-Риби

Жінкам-Рибам доведеться захищатися від емоцій, здатних зруйнувати щастя і удачу. На цьому тижні вплив планет зробить настрій нестабільним, тому так важливо залишатися в спокійному стані, щоб приймати зважені рішення.

Залучити удачу в складних справах Рибам допоможуть талісмани, а знайти душевну рівновагу – підтримка з боку рідних і відданих друзів. Невимушене спілкування в приємній компанії допоможе розслабитися і не реагувати гостро на не найприємніші події.

 

You cannot copy content of this page