fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Цей тиждень може принести жінкам деякі позитивні зміни, незважаючи на непросте становище планет. Однак тиждень може стати дуже сприятливим, особливо для тих жінок, які не бояться попросити про допомогу. Поради астрологів допоможуть вийти на переможну стежку.

Венера все ще дуже слабка, але потроху починає виходити з тіні Овна. З вівторка енергетика Сатурна буде на боці жінок, оскільки його становище зміниться — він перейде в Риби. Він не зможе протистояти іншим планетам на кшталт Венери або Меркурія, але все одно зробить життя жінок трохи простіше.

Жінка Овен

Особисте життя і відносини прекрасних Овнів виявляться в зоні підвищеної уваги і можуть принести проблеми це пов’язано з впливом Венери. Дві головні рекомендації астрологів для жінок цього Знаку: не живіть ілюзії і будьте обережні зі словами. Швидше за все, треба буде показати такій людині, що у вас багато спільного. Очікуються також деякі проблеми з грошима та самооцінкою. Астрологи радять підтримувати гарний настрій і вірити в краще, особливо якщо навалиться багато роботи.

Жінка-Телець

Астрологічна ситуація цього тижня дуже непроста. Зберегти стабільність жінкам цього Знаку вдасться за допомогою почуття гумору та самоіронії. Астрологи радять дивитися на світ простіше, оскільки надто серйозне ставлення до життя в такі періоди може серйозно затьмарити ситуацію. Представниці цього Знаку будуть не в кращій формі, тому астрологи радять знизити навантаження. Зрозуміло, це не означає, що треба перестати працювати. Просто потрібно трохи зменшити оберти.

Жінка-Близнюки

Близнюкам експерти радять визначитися з подальшими цілями і розпочати новий шлях у житті, щоб прийти до успіху. Це важливо в першу чергу для тих жінок, які не розуміють, чого вони хочуть. Головною проблемою може стати марнотратство. Може виникнути підвищений інтерес до дорогих речей, шопінгу, розкоші. Важливо врахувати ризик ілюзій та неправдивих надій, оскільки можна крупно вкластися в завідомо провальний проект, потрапити на вудку шахраїв.

Жінка-Рак

У Раків прекрасної статі може початися криза як у любові, так і у справах і роботі. Під впливом ослабленого Меркурія представниці даного Знаку можуть зіпсувати відносини з оточуючими. Спроби виправити коханого чоловіка можуть також призвести до фіаско. Важливо залишатися добродушними і привітними, щоб не наживати нових ворогів. Зараз будь-яка дрібниця може перешкодити кар’єрному зростанню та заробленому авторитету.

Жінка-Лев

Левам прекрасної статі краще поки що відкласти до кращих часів неприємні розмови з другою половинкою, щоб був час і сили зайнятися виконанням обов’язків і роботою в цих областях перспективи збережуться. Необережне слово чи вчинок під впливом емоцій можуть неабияк нашкодити любові та сімейному благополуччю, так що краще вкрай обережно вибирати слова для вираження почуттів.

Жінка-Діва

У Дів продовжать з’являтися деякі труднощі. Насамперед це стосується ділової сфери. Важливо обмірковувати свої дії, не дозволяючи емоціям брати гору і ставати основним генератором ідей. Крім того, жінкам-Дівам важливо критично сприймати все, що відбуватиметься з ними в період з 6 по 12 березня, адже багато проблем можуть бути надумані.

Жінка-Терези

Жінок цього Повітряного Знаку чекає не найкращий час для вирішення питань з нерухомістю та початку нових справ з роботі. Зате це гарний час для спілкування із сім’єю та дітьми. Меркурій і його негативний вплив частково нівелюються підтримкою Сатурна. У зв’язку з цими новинами астрологи відзначають схильність Терезів до щедрості. Сатурн частково поверне цим жінкам творчу наснагу, захопленість справами, мотивацію.

Жінка-Скорпіон

Насамперед жінкам цього Знака не варто допускати ризиків у фінансовій сфері, інакше результатом можуть стати великі збитки. Цього тижня досить складно займатиметься скрупульозною роботою, яка потребує підвищеної уваги. У разі, якщо вона необхідна, її бажано переносити на ранковий годинник і ближче до кінця тижня. Взагалі, з 6 по 12 число прекрасних Скорпіонів буде важче зосередитися на головному. Меркурій у Рибах із кожним днем посилюватиме розсіяність і заважатиме концентрації.

Жінка-Стрілець

Підтримка близьких забезпечить Стрільцям міцний тил і впевненість у собі. Цього тижня варто позбутися гордості і спробувати попросити про допомогу. Стрільцям стане простіше втілювати ідеї в життя, а також знайти і активізувати свої приховані здібності. Якщо вперто ігнорувати допомогу близьких і намагатися вирішувати все самим, то успіх може змусити себе довго чекати, а рішення зустрічатимуть потужний опір.

Жінка-Козеріг

Найближчими днями напруга зберігатиметься більше в особистому житті, ніж у справах, але вже ближче до вихідних жінок даного Знаку вдасться знайти компроміс і видалити всі негаразди. Найскладніший день тижня – понеділок. Цього тижня вийде сконцентруватися на чомусь важливому, тому не варто відкладати справи в довгу скриньку. Астрологи відзначають підвищену ймовірність знайти нове джерело натхнення в середу, п’ятницю та суботу.

Жінка-Водолій

Зірки цього тижня прихильні в Водоліям і захистять їх від критичних помилок, проте обережність все одно не завадить. Головне — не піддаватися емоціям, усвідомлюючи дії. Жінкам-Водоліям необхідно спиратися на досвід та інтуїцію. В іншому випадку можна зіткнутися з неприємними наслідками. Це чудовий тиждень для самоаналізу, спроб розібратися зі страхами та комплексами.

Жінка-Риби

Тихою гаванню цього тижня для Риб стане сімейне життя— там почнеться період тепла. Самотнім жінкам даного Водного Знаку астрологи радять шукати кохання і не боятися знайомитися. Цього тижня легко перейти грань, піддатися почуттям, опинитися в полоні ілюзій, захопитися мріями і дозволити емоціям взяти гору над розумом. Планети допоможуть Рибам сфокусуватися на головному і досягти свого.

You cannot copy content of this page