fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Лютий повністю вступив у свої права. Рекомендації астрологів допоможуть представницям прекрасної статі провести цей тиждень максимально вдало та продуктивно.

Цілий тиждень буде дуже сприятливим, але в п’ятницю Меркурій і Плутон відзначаться з’єднанням, тому 10 лютого всім представницям зодіакального кола варто бути дуже уважними у всіх справах. Астрологи радять вирішити всі важливі справи до п’ятниці, виконавши всі обіцянки та уникнувши необдуманих витрат. У п’ятницю краще нікому не давати порожніх обіцянок, не ризикувати фінансами. В іншому випадку робочий тиждень закінчиться неприємним чином.

Жінка Овен – Нічні світила допоможуть прекрасним Овнам вирішити їх найбільші поточні проблеми. Це забезпечить їм збереження успіху практично у всіх сферах життя. У плані внутрішнього стану тиждень виявиться приємним, але це не означає, що потрібно закидати роботу над собою, адже бездіяльність призведе до того, що можуть повернутися гострі переживання. Нерекомендується поспішати з висновками про людей і події, а також займатися самоєдністю.

Жінка-Телець – Це дуже сприятливий час для пошуків нової роботи, захоплень, хобі, а також нових знайомств. Особливо в цьому плані варто виділити 11 і 12 лютого, адже 11 числа Меркурій увійде в сприятливий для нього Знак Водолія.

Жінка-Близнюки – Прекрасним Близнюкам варто присвятити цей тиждень собі коханим. Можна сміливо займатись своїм здоров’ям, красою, перетворенням зовнішнього вигляду. Бажано не перевантажувати себе роботою в цей час. На шляху до досягнення бажаних цілей представницям цього Знаку буде потрібна підтримка коханого чоловіка, а також дещиця оптимізму і віра в себе. Найбільш сприятливий день для ривка вперед – понеділок. Венера сильна, тому включитися в роботу вийде з першого дня.

Жінка-Рак – Нічні світила подарують жінкам цього Водного Знаку перспективні можливості для покращення життя чи виправлення неприємної ситуації. Астрологи рекомендують планувати на цей період важливі справи і нові починання, щоб забезпечити собі щасливі зміни в кінці зими і на початку весни. Якщо не поспішати, то тиждень пройде без стресів і неприємних ускладнень. Все, що потрібно від Раків — це зберігати спокій і звичний підхід до справ.

Жінка-Лев – Імпульсивним жінкам-Левам заручитися підтримкою удачі допоможе уважність до деталів та обережність у словах. Навіть якщо хтось із оточення почне провокувати їх на негатив, краще не підтримувати розвиток сварки. Цього тижня астрологи рекомендують Левам менше говорити і більше робити. Пообіцявши і не зробивши, вони ризикують позбутися поваги оточуючих і з ними зіпсувати відносини.

Жінка-Діва – Присвятити тиждень краще якійсь одній, але дуже важливій справі. Найголовніші дні тижня для Дев – 10 і 11 лютого. Ці числа позначені активністю Меркурія. Враховуючи поточне становище планет, астрологи прогнозують приємні зміни в ході життя. Не варто переживати, адже все на краще. Цього тижня для підвищиться ймовірність грошової удачі, проте може зрости і потяг до витрат.

Жінка-Терези – Якщо в період з 6 по 10 лютого люті-Терези зможуть утриматися від непередбачених витрат і великих покупок, то їм вдасться зберегти гарний настрій і не нажити собі нових проблем. На вихідних вже можна буде відправити на шопінг і побалувати себе обновками. Субота та неділя — дні, позначені підвищеною активністю Меркурія. Прийняті в цей час рішення можуть бути максимально об’єктивними. За бажання жінки цього Знака зможуть зрозуміти, чи не є чи їх останні невдачі причиною пристріту чи псування.

Жінка-Скорпіон – Для Скорпіонів відчиняться всі двері. Потрібно починати діяти, тому що Всесвіт допоможе їм залучити в своє життя потрібних людей і події. Жінкам-Скорпіонам, згідно з гороскопом, доведеться зустрітися з нестандартним розвитком подій. Тиждень може бути багатий на несподіванки різного роду. Астрологи радять йти на світло, але при цьому дотримуватися знайомих берегів. Осяяння, отримані в цей період, важливо поки тримати в таємниці від оточуючих.

Жінка-Стрілець – У п’ятницю можлива поява внутрішніх протиріч, які сильно вплинуть на емоційний та психічний стан Стрільців. Варто врахувати цю обставину і не піддаватися негативним емоціям і страхам. Жінкам цього Знака варто подбати про свою енергетику. Цього тижня корисними стануть нові справи. Чим грандіознішими будуть плани, тим швидше захочеться розпочати їхню реалізацію. Астрологи радять робити частіше шляхетні вчинки, надавати допомогу оточуючим.

Жінка-Козеріг – У ці дні прекрасним Козерогам бажано сфокусуватися на теперішньому і відпустити минуле. Це допоможе стати привабливішим для чоловіків і ефективніше у справах. Не потрібно боятися звертатися за допомогою до Бога, Всесвіту і світу. Представницям цього Знака необхідно стежити, щоб їх благі наміри не завдавали шкоди оточуючим. Деякі пориви загрожують обернутися чимось сумнівним.

Жінка-Водолій – Якщо жінки цього Знака застрягли в тупіку, то цього тижня нічні світила допоможуть їм з нього вибратися. У цих жінок вдасться розглянути свої слабкі місця і вжити заходів щодо їх усунення. Астрологи рекомендують побоюватися необачних рішень у діловій сфері. Необдумані рішення та фінансові авантюри можуть завдати маси турбот. Взяти своє і не втратити жодного вдалого шансу цього тижня допоможе уважність і висока мотивація.

Жінка-Риби – Найголовніше завдання прекрасних Риб цього тижня— не давати нікому порожніх обіцянок і ні з ким не сперечатися. У цей період легко повірити в те, що хочеться вважати правдою. Це може викликати низку проблем. Важливо дивитися на світ через призму об’єктивності. За бажання можна звернутися за допомогою до родичів або коханого чоловіка. Вони будуть зацікавлені в успіху Риб.

You cannot copy content of this page