fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 7 по 13 березня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Жіночий гороскоп на тиждень з 7 по 13 березня 2022 року.

Середина березня — чудовий час для повсякденних справ та очищення від негативу. Астрологи розповідають, чим ознаменується другий тиждень місяця і як досягти свого представницям кожного Знака Зодіаку.

Цього тижня астрологи рекомендують звернути увагу на спокійні та розмірені справи. Цей період сприятливий для нових починань та творчості, але важливо не ризикувати. Про це нас попереджають планети та зірки. Найкраща стратегія найближчими днями — спостереження та збирання інформації. Іти до мрії завжди зручніше, коли ми в тонусі. Користуйтеся жіночими талісманами, щоб залишатися сильними та продуктивними.

Жінка-Овен

Прекрасним Овнам обов’язково варто приділити увагу своєму душевному та фізичному стану. Починається час, коли потрібно бути готовим до всього. Життя може змінитися на клацання пальців. Не виключені застудні захворювання та безпричинна нудьга. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, жінкам цього Знаку варто демонструвати більше фізичної активності та виключити із раціону шкідливі продукти. Нові можливості та враження чекають Овнів у коханні, роботі, бізнесі.

Жінка-Телець

Цього тижня Тельців можуть наздогнати спокуси. Дуже важливо стежити за своїми бажаннями і постійно запитувати себе: «Чи мені це потрібно?». Досягти бажаного вдасться на хвилі інтересу і зростання творчої активності. Астрологи радять чесно та об’єктивно дивитися на речі: це дасть можливість утриматись на ногах. Успіх на боці прекрасних Тельців.

Жінка-Близнюки

Близнюкам бажано відкинути у бік емоції, позбавившись хибних ілюзій. Перш ніж почати щось нове, необхідно спочатку зважити все за і проти. Плани можна будувати, але краще сфокусуватися на створенні міцного ґрунту під ногами. Ще ці жінки можуть зіткнутися з обманом із 10 березня. Астрологи радять не довіряти тим, хто цього не заслуговує. Під впливом Меркурія багато слів можуть сприйматися спотворено.

Жінка-Рак

У прекрасних Раків з’являться сили розпочати гру за своїми правилами. Це час, коли їм треба діяти рішуче, сміливо, без затримок та сумнівів. У жінок даного Знака може бути чимало складних ситуацій у житті, тому астрологи радять посилити інтуїцію. Астрологи радять жінкам-Ракам не плисти за течією, приймати важливі рішення та діяти максимально рішуче. Найрозумніше не відкладатиме важливі справи на потім.

Жінка-Лев

Жінкам цього Знака можна сміливо влаштувати собі відпочинок, переналаштувати енергетику та набратись сили. Пауза у справах зараз корисна: вдасться абстрагуватися від суєти та помітити щось нове та прекрасне в житті. Це все дозволить Астрологи радять лише попрацювати над почуттям такту та доброзичливістю. Чим добріші Леви будуть до людей, тим сильніше зміниться на краще їхнє життя.

Жінка-Діва

Середина березня принесе непогані можливості, якщо мислити позитивно і намагатися бачити у всьому не труднощі, а шанси досягти більшого. Тиждень не пройде без викликів, адже Меркурій 10 числа увійде до Риба. Планета завжди підкидає випробування на міцність, але Діви були б Девами, якби боялися проблем.

Жінка-Терези

Найзручніше Терезам буде спиратися на почуття та емоції, шосте почуття. Вплив планет посилить емпатію та інтуїцію цих жінок. Не варто потопати в негативних думках. Хоча тиждень загалом носить негативний енергетичний характер, жінкам-Весам вдасться знайти в ньому щось приємне, здатне підняти сили та мотивацію. Головне зараз для Терезів — не опускати руки, інакше справи підуть не за планом, а робота стане тягарем.

Жінка-Скорпіон

У Жінок цього Знака можуть зникнути сили. Перш ніж лаяти себе за їхню відсутність, важливо подумати, чи правильний напрямок вони обрали. Цього тижня можна нажити собі багато проблем, якщо йти шляхом, який не узгоджується з бажаннями та мріями. У коханні необхідно спробувати здійснити новий підхід, оновити гардероб та попрацювати над зовнішністю.

Жінка-Стрілець

Тиждень, що настає, для жінок, народжених під егідою Стрільця, — доленосний відрізок. Меркурій у Рибах зробить мислення глибшим, хоч і менш швидким, що дозволить подивитись звичні речі під іншим кутом. Можна займатися пошуками нових шляхів у розвитку, отримати додаткову освіту, вивчити те, що давно числиться в списку бажаного. Гороскоп на цей період не райдужний, але Стрільці завжди можуть його змінити.

Жінка-Козоріг

Не виключено, що Козероги, які перебувають у пошуках чоловіка, виявлять, що найкращий кандидат на роль чоловіка весь цей час був поруч. Також Козерога прекрасної статі можуть усвідомити, що хобі здатне приносити дохід. Усі підказки Всесвіту лежатимуть на поверхні. Тиждень для цих жінок може виявитися стресовим, тому їм важливо користуватися дихальними техніками на порятунок від негативу. Бажано слідувати прийнятим раніше планам.

Жінка-Водолій

Водолії, будучи найревнішими жінками за Знаком Зодіаку, можуть цього тижня впасти в негатив через непідтверджені страхи. Зірки схилятимуть їх до дисгармонії, втрати бажання йти на компроміси. Важливо допомагати близьким людям і не звинувачувати їх у всіх бідах. Астрологи радять піти проти нав’язаних тенденцій і стримати свій негатив, інакше він зіграє злий жарт. Не варто також кидатися з крайності в крайність, намагаючись догодити всім довкола, щоб не відчути сильний відтік енергії.

Жінка-Риби

Активний Меркурій у їхньому Знаку обіцяє представницям цього Знака непростий час. У Риб цього тижня може з’явитися багато нових завдань та проблем. У зв’язку з цим їм знадобиться багато енергії, сильне біополе та міцне здоров’я. Дотримання семи золотих правил подарує їм це. Астрологи радять ставитися до думок, слів і вчинків з ще більшою увагою, ніж зазвичай, тому що вони вплинуть на майбутнє. Цей тиждень – час, коли закладається фундамент майбутніх перемог.

You cannot copy content of this page