fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 7 по 13 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Ключ до успіху для будь-якої жінки — вміння помічати підказки зірок у повсякденному житті. Астрологи допоможуть представницям усіх Знаків Зодіаку процвітати в цьому, давши важливі рекомендації про пошуки щастя.

Цей тиждень одночасно буде дуже важливим для жінок будь-якого зі знаків: 8 листопада закінчується коридор затемнень, тому всі найважливіші справи краще встигнути завершити 7 листопада. 8 числа буде повне місячне затемнення, через яке жіноча енергія різко впаде до нуля. У вівторок краще не виявляти агресії. В інші дні зірки і планети будуть спокійні, тому дадуть прекрасним дамам можливість реалізувати плани, що стосуються кар’єри, грошей і сім’ї.

Жінка Овен

Ситуація сприятлива для створення міцних зв’язків – дружби, любові. Також тиждень чудово підійде для грошових операцій, вирішення побутових проблем та планування бюджету. Найголовніший подарунок зірок жінкам цього Знаку – активізація їх сильних сторін. Овни можуть бути запальними у вівторок через переважання чоловічої енергії, але важливо пам’ятати, що така поведінка може призвести до вкрай плачевних наслідків.

Жінка-Телець

Якщо прекрасні Тільці відчують нестачу сил та енергії, то тільки на початку тижня. Затемнення може призвести до сильної внутрішньої дисгармонії, яка спровокує появу великих проблем у любові та справах. у вівторок або в понеділок допоможе не допустити цього. Про успіхи в кар’єрі можна говорити після затемнення.

Жінка-Близнюки

Близнюки прекрасної статі будуть успішними у вихованні дітей, у романтичних відносинах. Дуже важливо присвятити цей час сім’ї, будинку, коханій людині або її пошукам. Представниць даного Знаку чекають приємні сюрпризи у виді вирішення заплутаної та складної ситуації. Щодо фінансового життя, успішною стратегією буде дипломатичність. Почати тиждень найкраще з простих рутинних справ. З середовища можна перейти до активніших дій.

Жінка-Рак

Особливу увагу жінкам-Ракам варто приділити собі: не виключено, що для досягнення успіху буде потрібна хороша фізична та емоційна форма. Астрологи радять Ракам бути обережнішими і приготуватися до несподіванок: в один із днів цього тижня можна дізнатися якусь важливу і вкрай несподівану новину. У складних і заплутаних ситуаціях важливо слідувати прийнятим планам і не виходити за межі звичного.

Жінка-Лев

Прекрасним Левам, ймовірно, доведеться на початку тижня зіткнутися з проблемами в роботі і справах. Настав час подумати про альтернативні шляхи вирішення проблем. Сімейним жінкам цього Знака важливо правильно поводитися у відносинах з близькими. Стриманість і холодність, що диктуються зірками, не варто доводити до абсурду. В іншому випадку можна зіпсувати взаємини на довгий термін.

Жінка-Діва

В особистому житті, кар’єрі та відносинах можливі позитивні зміни. Представницям даного Знаку можна розраховувати появу комфортних умов у будь-яких сферах. В кінці тижня, особливо 11 листопада, астрологи радять присвятити себе роботі і справам. У перші два дні краще утриматися від великих покупок, авантюр.

Жінка-Терези

Затемнення буде вкрай небезпечним, але якщо дивитися на негаразди з позитивом, проблеми обійдуть стороною. Терезам краще скористатися ними 8 числа. На початку тижня, швидше за все, доведеться зіткнутися з непередбаченими витратами. Є й гарні новини: успішно розвиватимуться відносини з другою половинкою, особливо в кінці тижня, коли ситуація встаканиться. Єдине, про що попереджають астрологи: при ретроградному Марсі необхідна обережність у словах.

Жінка-Скорпіон

У першій половині тижня Скорпіонам доведеться виявити обережність і прислухатися до інтуїції. Якщо не брати в розрахунок затемнення у вівторок, то планети сформують вкрай вдалу ситуацію в сфері любові, однак, змінити обстановку на більш романтичну і невимушену вдасться не раніше вихідних. У суботу і неділю Скорпіонам вдасться познайомитися з приємними і надійними чоловіками, а також отримати величезне задоволення від зустрічей з подругами.

Жінка-Стрілець

Цього тижня жінки даного Знака будуть схильними дивитися вперед з обережністю та скепсисом, що цілком виправдано і навіть корисно через затемнення. Однак найвразливіші представниці цього Знаку можуть надто сильно заглибитися в негатив, уявляючи своє майбутнє життя в похмурому світлі. Це може спричинити страх, який, мабуть, стане головним чинником, який перешкоджає успіху.

Жінка-Козеріг

У жінок-Козерогов очікується вкрай вдалий час для кар’єри та заробітку, але, незважаючи на це, астрологи радять зменшити активність у перші два дні тижня, присвятивши себе простим і зрозумілим справам. Мітливість і нервовність можуть стати причиною зривів важливих справ. Багатозадачність теж до добра не доведе, бо забере всі сили, нерви і час. Погані думки та агресія стануть причиною виникнення нових проблем та появи нових труднощів.

Жінка-Водолій

Жінкам даного Знака необхідно виявити уважність, оскільки в любовній сфері у них може з’явитися суперниця. У відносинах з близькими не варто виходити за рамки і нав’язувати свою думку. Також зараз краще не йти проти загальних правил. При необхідності можна взяти тайм-аут у роботі та домашніх справах. Якщо відчувається сильна втома, краще не продовжувати тиснути на газ до упору. Ще астрологи радять цим жінкам мінімізувати витрати на розваги.

Жінка-Риби

Прекрасним Рибам важливо виявити всі допущені раніше помилки, щоб знайти новий шлях розвитку в діловій сфері. На представниць цього Водного Знаку чекає продуктивний, але непростий період, що повністю залежить від їх настрою. Затемнення змусить багатьох риб почуватися невпевнено, особливо в спілкуванні з оточуючими. Ця невпевненість збережеться до четверга-п’ятниці.

You cannot copy content of this page