fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 9 по 15 травня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Останній місяць весни в самому розпалі. Це дуже непростий час, тому поради астрологів будуть важливими для представниць усіх Знаків Зодіаку. Вони допоможуть перейти на новий заручитися жінкам підтримкою планет-покровителів.

Наступний тиждень пройде під впливом ретроградного Меркурія, який розгорнеться і відправиться в зворотну подорож у вівторок. Планета спровокує небажання спілкуватися, зменшить активність. Зараз дуже важливо контролювати емоції і спокійно ставитися до того, що відбувається, адже Венера все ще в Овні.

Жінка-Овен
Овни прекрасної статі в першу чергу втратять мотивацію, що буде величезною проблемою. Цим дамам потрібно щось, що може змусити їх встати з посмішкою на обличчі вранці і прожити весь день в максимально активному режимі.

Жінка-Телець
Тельці можуть цього тижня бути холодними і відштовхуючими. Це пов’язано з тим, що їх розум заполонять думки про минуле і майбутнє, про проблеми і негаразди. Це означає, що потрібно більше відпочивати і менше переживати по дрібницях. Жінкам цього Знака астрологи радять приділити час гігієні свідомості. Незважаючи на те, що їх чекає складний тиждень, при правильному наборі думок вони зможуть досягти видатних результатів.

Жінка-Близнюки
Представницям цього Знака важливо піклуватися в першу чергу про себе. Можна спробувати привести в порядок особисте життя, розібратися з домашніми клопотами та грошовими питаннями. Якщо думати про себе в негативному ключі, Венера, яка перебуває в Овні, позбавить їх гармонії, а також змусить їх потонути в комплексах і страхах.

Жінка-Рак
Ракам прекрасної статі можна сфокусуватися на фінансовій сфері життя, оскільки любовні справи трохи застопоряться. Астрологи радять відкласти на потім важливі рішення, які стосуються кохання через ретроградного Меркурія. Щоб уникнути зайвих проблем, які може принести зміна енергетики планети, потрібно залишатися гранично спокійними і відповідальними, що ні сталося.

Жінка-Лев
Перемоги Львів прекрасної статі не за горами. Це вдалий час для активної праці та любовних подвигів. Також нічні світила зможуть вказати Левам вірний шлях у житті, загостривши їх інтуїцію. Левам доведеться частіше займатися вирішенням домашніх проблем. Можливі грошові збитки та проблеми на роботі. Виною тому ретроградний Меркурій. Астрологи радять бути добрішими до оточуючих.

Жінка-Діва
Жінок цього Знака чекає час, коли доведеться бути стриманими. Нічні світила зроблять так, що все, що відбувається, буде сприйматися надто гостро. Такими темпами можна швидко дійти до енергетичного виснаження. Щоб уникнути цього і скоротити спалахи негативних емоцій, астрологи радять Дівам прекрасної статі більше відпочивати і думати про гарне.

Жінка-Терези
Це ідеальний час для зміни обстановки. В кінці тижня можна буде розслабитися і довірити свою долю Всесвіту. 9-10 травня буде багато напруги, агресії. Це може зіпсувати енергетику і позбавити прекрасних Терезів удачі. Астрологи рекомендують цим жінкам обмежити спілкування з неприємними людьми та маніпуляторами. Поки планети в несприятливому становищі, краще позбутися всього непотрібного.

Жінка-Скорпіон
Венера в Овні і Ретроградний Меркурій загрожує для жінок занепадом сил і невдачами, але не для Скорпіонів. Далеко не всі зміни принесуть їм проблеми. За словами астрологів, тиждень буде сприятливим для пошуку нових знайомств і розширення зв’язків, але розраховувати доведеться тільки на власні сили.

Жінка-Стрілець
Все, що потрібно зараз Стрільцям — це просто правильно розставити пріоритети в житті. Так енергетика житла стане більш позитивною та творчою. Зірки та планети цього тижня зіштовхнуть Стрільців прекрасної статі з деякими сумнівами, але інтуїція стане ідеальним провідником, який допоможе знайти істину. Астрологи радять підходити до всього з розумом, тоді успіх у справах і любові не змусить себе чекати.

Жінка-Козеріг
Козерогам потрібна сильна енергетика, оскільки в період з 9 по 15 травня може з’явитися багато нових виснажливих проблем і завдань, а також багато токсичних людей в оточенні. Всі вчинки і слова цього тижня повинні бути ретельно продумані. Дуже важливо не дати негативу і сумнівам перешкодити просуванню справ. Найкраще підходити до проблем з креативом: нестандартне мислення допоможе швидше знайти вихід.

Жінка-Водолій
Самотнім жінкам цього Знака можна активізуватися в любовній сфері. Представницям Водолія експерти радять бути сміливішими у своїх починаннях. Чим ближче до кінця весни, тим менше часу залишається для того, щоб змінити своє життя. Пора докласти максимальних зусиль до досягнення цілей і постаратися не упустити удачу. Необхідно слідувати планам і як рідше ризикувати.

Жінка-Риби
У жінок-Риб настає час, що чудово підходить для самоаналізу. Ретроградний Меркурій диктуватиме свої правила, тому астрологи радять не ризикувати, ретельніше продумувати свої дії, а також грошові витрати. Що стосується особистого життя, то тут Рибам вдасться вирішити багато розбіжностей із близькими та налагодити стосунки з другою половинкою. Самотнім представницям Знака краще поки що насолодитися свободою.

You cannot copy content of this page