fbpx

Жовтень – місяць удачі: що принесе Знакам Зодіаку кінець ретроградності 4 планет

Жовтень – місяць удачі: що принесе Знакам Зодіаку кінець ретроградності 4 планет

Жовтень відкриває новий сезон удачі і позитивних емоцій. Це буде час сприятливих, але поступових змін, пов’язаних з рятуванням від ретроградності відразу чотирьох планет.

Перший сприятливий період цього року був на стику зими і весни. Настав час знову здобути більшу удачу. У жовтні варто в першу чергу позбуватися від думок, які заважають ставати щасливішими. Скажіть “ні” негативним настроям, щоб зробити вирішальний крок назустріч успіху в останні місяці року.

6 жовтня – день припинення конфліктів

З 6 числа почнуть поступово сходити нанівець внутрішні і зовнішні конфлікти. Люди стануть менш агресивними і непоступливими. Всі сімейні негаразди почнуть перетворюватися в неприємні спогади і непорозуміння.

Все це станеться завдяки Плутону. Планета відає колективною енергією, тому зміни будуть підсвідомими. Все хороше буде відбуватися саме по собі. Вам потрібно лише слідувати загальному потоку. У цьому великий плюс змін до прийдешньої енергетики Плутона.

Найбільш важливими вони будуть для таких Знаків Зодіаку, як Овен, Лев, Скорпіон і Козоріг.

Цим людям астрологи радять не закриватися від оточуючих і як можна менше конфліктувати.

11 жовтня – день припинення тяганини і раптових проблем

З 11 числа почнуть набагато рідше відбуватися речі, якими ми не можемо управляти. Стануть рідше зриватися плани, з’являтися перешкоди на шляху до цілей.

Тепер, якщо ви почнете якесь нову справу, ретроградний Сатурн більше не буде ставити вам палиці в колеса.

Особливо це стосується Тельців, Терезів і Водоліїв, оскільки Сатурн є їх найголовнішим покровителем.

З 11 жовтня астрологи радять всім нам і особливо людям цих трьох Знаків сміливіше планувати справи на майбутнє.

Можна буде зайнятися зміцненням своїх позицій на роботі, в бізнесі. Якщо ви зробите щось хороше, удача не змусить себе довго чекати. Відгук Всесвіту на вашу великодушність і доброту буде практично миттєвим.

18 жовтня – найважливіший день осені 2021 року

У цей день відразу дві планети починають рухатися в прямому напрямку. Йдеться в першу чергу про динамічний Меркурії, який в цей день завершить свій останній у 2021 році ретроградний подорож.

Це означає, що з 18 числа почнеться вдалий час для нових починань, подорожей, продажів, покупок, відкриття нового бізнесу. Також ця планета дає можливості для навчання, отримання нових знань.

Найважливішим ця зміна буде для людей таких Знаків, як Діва і Близнюки, адже Меркурій є їх головним другом.

Компаньйоном Меркурія стане Юпітер. Найбільша і важка планета Сонячної системи має не менше важку енергетику.

Це означає, що з 18 числа з наших плечей впаде важкий вантаж. У когось це образи, накопичені за півроку зворотного руху планети.

У когось це хвороби і недуги, втома і апатія. Все це відійде на другий план і поступово зникне в найближчому майбутньому.

Швидше за все від вантажу негативу позбудуться люди таких Знаків, як Риби і Стрілець.

Так чи інакше, саме 18 число стане поворотним моментом у житті кожного з нас. Астрологи радять в цей день не сумувати, шукати нову мотивацію і спілкуватися з оптимістичними людьми.

You cannot copy content of this page