fbpx

Життя сильно зміниться в червні у 4 знаків Зодіаку! Кому приготуватися

У червні транзити Плутона двічі створять ситуацію для великих змін, буквально справжньою трансформації якоїсь сфери життя.

На жаль, обидва рази це будуть жорсткі обставини, імперативно змушувати людей щось поміняти і від чогось відмовитися. Тому якщо ваш знак Зодіаку відноситься до тих, кого торкнуться зміни, в небезпечний день вам потрібно дотримуватися «техніки безпеки»:

Не займатися нічим важливим

Не плювати проти вітру – не налаштовуватиме проти себе великі групи людей, колектив, представників криміналу або, навпаки , співробітників правоохоронних органів.

Не бути в натовпі (мітинги, акції, вокзали, громадський транспорт).

Не брати участь в масових заходах – в розпродажах, колективних закупівлях.

Не плутатися у людей під ногами під час навчальної пожежної тривоги, масового велопробігу та ін.

5 червні опозиція Марс-Плутон диктаторскі скасує вашу активність – поставить непереборні перешкоди, зіштовхне з протидією групи людей або стихії.

Небезпечно перебувати в натовпі. Не можна займатися індивідуальними видами спорту.

З огляду на положення Марса в Раку, не варто ремонтувати нічого в домі і займатися будівництвом на дачній ділянці.

Потрібно виключити домашні сварки, вони закінчаться гірше нікуди.

Найсильніше ПОДІЇ позначаться на ОВНАХ І РАКАХ.

ОВНАМ потрібно бути обережними в домашніх справах, інакше побутова травма або форс-мажорна поломка чогось у будинку зруйнують всі їхні найближчі плани. Їм не можна сваритися з родиною – сварка матиме фатальне значення.

РАКАМ краще не робити нічого, що викличе чиюсь реакцію: реакція буде куди потужніше, ніж вчинок Рака. Не треба нікого дратувати, нікому переходити дорогу, ні з ким конкурувати і боротися.

Бажано утриматися від спорту і фізичних навантажень. В ніч з 23 на 24 червня квадрат Венери з Плутоном шкодитиме особистому життю, соціальним взаєминам і грошам.

Шкода буде виходити від форс-мажорних обставин, стихії, групи людей.

Потерпілі можуть ТЕЛЬЦІ, ТЕРЕЗИ І РАКИ.

ТЕЛЬЦІ не рекомендується призначати зустрічі, вирушати в дорогу, планувати з кимось познайомитися, торгувати, відправляти і отримувати посилки.

ТЕРЕЗАМ потрібно берегти важливі соціальні взаємини. Під ударом може опинитися службовий роман або дохід від бізнесу. Не рекомендується публічно святкувати особисті події: весілля, річницю відносин.

РАКАМ не можна бути красивими, фліртувати, вести себе занадто мило – можна отримати сцену ревнощів від людини, якій здасться, що Рак спокушає його чоловіка / дружину, або від свого ж партнера.

Не рекомендується займатися б’юті-процедурами.

МЕНШ ВАЖЛИВІ ЗМІНИ

Легкі зміни, що стосуються настрою і пересічних повсякденних справ, будуть давати аспекти Місяця з Плутоном, гармонійні – хороші зміни, напружені – погані.

Дні, коли можлива позитивна трансформація життя: 3, 8, 18, 22 і 30 червня.

Дні поганих подій: 6, 13, 20 і 26 червня.

Як і на всі інші включення Місяця, реагувати на ці дні сильніше за все будуть РАКИ.

СОНЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ

Крім впливу Плутона, в червні буде ще одна астрологічна подія, здатна змінити життя фатальним чином на краще чи на гірше: Сонячне затемнення 10 червня.

Воно віщує зміни в контактах, колі спілкування, близькому оточенні людини. Прямо в цей день або незабаром після нього може відбутися доленосна зустріч або поїздка (тільки не треба ініціювати її самим).

Найбільші зміни відбудуться в житті Близнюків.

Напружений вплив може зачепити Дів, Риб і Стрільців.

Позитивні наслідки затемнення найбільш вірогідні у Терезів і Водоліїв.

You cannot copy content of this page