fbpx

Зміни та духовний розвиток. Яким буде 2023 рік за нумерологією

Нумерологи розповіли, якою енергетикою буде наповнений наступний рік.

Згідно з нумерологією, системою, яка приписує значення числам на основі моделей і стародавнього контексту, 2023 рік може нести з собою ауру відкриттів, інтуїції та співчуття, оскільки люди шукатимуть нові способи зрозуміти себе та світ навколо.

Яке значення 2023 року в нумерології?

У нумерології значення числа зазвичай виводять із суми його цифр (додаючи разом, поки не вийде одна цифра). У випадку 2023 року це буде 2+0+2+3, що дорівнює 7. У результаті 7 вважається універсальним числом для 2023 року та відображає енергію, яку рік несе в колективному масштабі.

Кожна цифра має чимало значень і може тлумачитися різними способами. Але число 7 має досить універсальне значення — пошук глибших значень.

«Число 7 є особливим, оскільки воно пов’язане з планетою Кету у ведичній астрології — „тіньовою планетою“, яка зараз вважається синонімом південного вузла Місяця — і Нептуном у західній астрології. Обидва тісно пов’язані з духовним просвітленням та інтуїцією. Тож 7 є числом і духовності, і науки», — каже нумеролог Жасмін Вулф.

Враховуючи туманність цих тем, число 7 часто може залишати більше питань, ніж відповідей (принаймні спочатку), попередила нумеролог. «Це число як духовності, так і науки, оскільки обидві модальності прагнуть відповісти на великі та загрозливі питання всесвіту».

У поєднанні з астрологічними змінами на горизонті ця енергія сімки може зробити 2023 рік роком особистого та колективного прогресу. «7 — це число піднесення», — каже нумеролог Ремінгтон Донован. — Цей рік для змін і оновлень на всіх рівнях — можливості безмежні”.

Які теми будуть з’являтися в 2023 році?

Інновації та відкриття, безумовно, є в нумерологічному прогнозі, і цілком можливо, що вони можуть проявитися як традиційними, так і ексцентричними способами. Технології та інтернет можуть відігравати ще більшу роль у нашому житті, оскільки люди усе більше сприймають і залучають нові цифрові інструменти та винаходи, такі як електромобілі. Таким же чином, люди також можуть розвинути більшу вдячність до природи, направляти свої винаходи та інновації на покращення стану Землі, адже енергія числа 7 змушує усіх краще усвідомлювати загальну картину.

Подібним чином, духовна атмосфера 2023 року також може зробити пріоритетом приділяти більше часу відновленню зв’язку з природою на особистому рівні, каже Вулф.

«У 2023 році такі особисті якості, як прощення та милосердя, з’являтимуться частіше. Енергія, що виникне в результаті, може бути енергією колективної цікавості та відкритості до нових ідей, що є хорошим передвістям для суспільства, настільки глибоко враженого поляризацією», — каже нумеролог і спадковий астролог Камлеш Тріведі.

Число 7  є «емоційним цілителем», яке несе в собі «солодке, ніжне, турботливе енергетичне поле, яке проникає в ситуацію і робить все кращим, приємнішим і яскравішим». Зрештою, сьомий будинок в астрології відображає сферу стосунків і партнерств, яким керує орієнтований на справедливість знак Терезів.

You cannot copy content of this page