fbpx
Перейти до вмісту

Зміни у Риб, вплив Скорпіонів та сила Близнюків: докладний гороскоп на 18 грудня

Астрологи розповіли, що варто чекати від цього дня

ОВНИ

У деяких ОВНІВ період пошуку, тимчасової дезорієнтації у сфері почуттів. Поява нових знайомих спрямує ваші думки у несподіване русло. На якийсь час ви можете успішно залучити оточуючих до виконання ваших власних завдань.

ТЕЛЬЦІ

Якщо хочете провести цей день з максимальною користю, то плануйте до здійснення лише найважливіші справи. Успіх принесуть поїздки, публічні виступи та листування. Йде пошук відповіді питання, не вирішені раніше.

ЬЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКАХ зараз вдало поєднуються сила характеру та інтерес до того, що відбувається навколо. Якщо колись і варто втручатися в чужі справи, то це сьогодні. Не витрачайте час на порожні розваги – займіться чимось корисним!

РАКИ

РАКАМ настав час сконцентруватися на собі, своєму самопочутті та світовідчутті. Також реально досягти успіху у справах, пов’язаних з пошуком індивідуального стилю. Велика можливість зустрічі з людьми, яких ви давно не бачили.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ може виникнути нове коло спілкування, де вони розкриються з несподіваного боку. Під вашим натиском відступлять будь-які неприємності. Більше практикуйтеся в тому, в чому хочете досягти успіху.

ДІВИ

ДІВИ, великий вплив на вас матимуть події, що відбуваються з друзями та родичами. Мабуть, доведеться так чи інакше взяти участь у долі інших людей. Будьте терпимішими до дітей, які є у вашому оточенні.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ не варто нікого посвячувати у свої плани: приймайте самостійні рішення. Настав час рухатися далі: дехто живе подіями минулого, і зовсім не звертає уваги на нові можливості. Любіть себе з усією пристрастю, а решта додасться!

СКОРПІОНИ

У СКОРПІОНІВ є можливість потрапити під чиїсь неоднозначний вплив. Виходьте з-під впливу людей і подій, після контакту з якими почуваєтеся пригнічено. Сприятливий час для подорожей, прогулянок на свіжому повітрі.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ цей день чудово підходить для того, щоб повністю забути про будь-яку роботу та щільно поспілкуватися з друзями. Вийдете з тіні, і доля зведе вас з людиною, здатною розділити ваші погляди та переживання.

КОЗОРОГИ

КОЗОРОГИ, сьогоднішній день активізує всі ваші здібності: як це використовувати, вирішувати вам. Відносини з близькою людиною як ніколи, насичені й гармонійні — за умови, що ви здатні почути її думку.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ, будьте уважнішими при заняттях справами, з якими не стикалися раніше (або ваш досвід у них ще дуже малий). Увечері добре подивитися на полум’я свічки, наповнити себе енергією перетворення!

РИБИ

РИБАМ можна розпочинати здійснення своїх планів. У сім’ї багато що може раптово змінитися, але нехай зміни вас не лякають: все, що зараз відбувається, — на краще.