fbpx
Перейти до вмісту

Зміни у Терезів, розум Водоліїв та удача Козорогів: докладний гороскоп на 21 грудня

Астрологи розповіли, що варто очікувати від цього дня

ОВНИ

ОВНИ, становище планет сприяє всім видам співробітництва та вирішенню соціальних питань. сміливо експериментуйте із новими сторонами життя! Вдало розгортаються справи, пов’язані з мистецтвом, шоу-бізнесом. Відносини з близькою людиною потребують підживлення часом, проведеним разом.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦЯМ більше везтиме у справах випадкових, ніж у запланованих. Велика можливість спілкування з людьми, яких ви давно не бачили. Легше ставтеся до всього, що ви чуєте на свою адресу: знайте собі ціну та не реагуйте на дурнів!

БЛИЗНЮКИ

Для БЛИЗНЮК це день набуття стійкості і почуття спорідненості з близькими людьми. Подумайте разом про майбутній відпочинок. Вечір – чудовий період для роботи над своїм фізичним станом.

РАКИ

Для РАКІВ найбільший інтерес будуть люди, здатні досягати успіху в будь-яких умовах. Контакти із незнайомцями протікають непередбачено. Продумайте власні дії і мотиви: можливо, вам варто пошукати нові сенси існування.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ зараз найкращий період для прийняття важливих рішень. Добре знову оцінити свої можливості, причому зробити це об’єктивно. Добре шити вбрання, підбирати прикраси та подарунки для майбутнього свята – постарайтеся висловити свою індивідуальність якомога повніше!

ДІВИ

ДІВАМ варто подбати про те, щоб майбутній новорічний відпочинок був повноцінним і насиченим. Не втискайте себе в старі рамки: ви заслуговуєте на більше! Вдалий період для творчості, самовираження на публіці.

ТЕРЕЗИ

Кимось із ТЕРЕЗІВ опанує бажання змін: це торкнеться і роботи, і особистого життя. Участь у спільних проектах підбадьорить та надасть інформацію для роздумів. Справді, було б шкода упустити можливості, що надаються.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ порозуміються з будь-яким співрозмовником. Продемонструйте себе з найвигіднішого боку! І пам’ятайте, що думки та бажання цих днів матеріальні: налаштовуйтесь на високі, які зцілюють вібрації.

СТРІЛЬЦІ

Деякі СТРІЛЬЦІ повинні зробити вибір між будинком і реалізацією себе як професіонала. Ваше мислення спрямоване на досягнення майстерності, а в побутовому плані – на досягнення доцільності та комфорту, щоб нічого не стояло на шляху до цієї майстерності.

КОЗОРІГИ

КОЗОРІГИ, гарний день для контакту з людьми, успішними в бізнесі: вони можуть заразити вас своїм успіхом. Також рекомендуємо зайнятися організацією різноманітних заходів, залучаючи до цієї справи друзів. Не забудьте про намічені зустрічі.

ВОДОЛІЇ

Емоції ВОДОЛІЇВ переважатимуть над розумом. Не висувайте підвищених вимог до близьких: їм у цей час хочеться чудес, а не моралі. Краще присвятити сьогоднішній день визволенню від негативного впливу минулого на вашу світлу особистість.

РИБИ

У найбільш активних РИБ з’являться нові знайомства, може бути приваблива пропозиція про співпрацю. У ці дні можна зустріти людину, з якою в майбутньому можна навернути чимало славних справ. Слідкуйте за своїми відчуттями, і ви дізнаєтеся, що вам краще.