fbpx

Знайдуть кохання або врятують стосунки. 5 знаків зодіаку, яким щаститиме у коханні у 2023 році

Розповідаємо про знаки Зодіаку, яким астрологи пророкують успіх та гармонію в романтичних стосунках у наступному році.

До представників цих знаків будуть дуже прихильними планети любові і удачі. Їм допомагатиме енергія Венери у Водолії 3 січня та Юпітера в Овні, а потім у Тельці.

Телець – Нова хвиля у сфері романтичних стосунків накриє Тельців з приходом тепла — наприкінці весни та на початку літа. З 16 травня почнеться новий етап у житті: вони почнуть активно проявляти свою ніжність. У 2023 році представникам цього знаку вдасться загоїти попередні душевні рани від любові, а також пережити новий чудовий досвід.

Лев – Левам у стосунках добряче поталанить: у стосунках почнеться такий період, що вам вдасться знову закохатися у свого партнера. Ви станете більш ніжними до своєї коханої людини, більш уважними — це суттєво повпливає на ваші стосунки. Самотнім Левам також варто розраховувати на приємні сюрпризи. Ви можете поринути у незабутню та приголомшливу романтичну історію, проте потрібно бути готовими до цього та відкритими до нових знайомств та зацікавлень.

Терези – Рік буде успішним як для Терезів, які знаходяться у пошуках партнера, так і для тих, хто вже знаходиться у стосунках. Любов та емоції накриватимуть потужними хвилями. Насолоджуйтесь цінними митями гармонії з коханою людиною!

Козеріг – Перша половина року буде складною для Козерогів, адже їм доведеться боротися за свої стосунки, а точніше за їх збереження. Проте ця праця не буде марною: ваші старання будуть винагороджені. Друга частина року буде набагато простішою та гармонійнішою у стосунках. Вам вдасться відновити вогонь та кохання у стосунках.

Риби – Риби надовго запам’ятають 2023 рік, адже саме у наступні місяці ймовірна зустріч з дуже важливою людиною. Це може бути ваш перший партнер або перша закоханість. Вірогідно, через якусь випадковість трапиться насправді доленосна зустріч. Також є шанси, що за своє щастя доведеться поборотися.

You cannot copy content of this page