fbpx

Знаки зодіаку, на які чекають великі зміни в липні 2022

“Завтра вітер зміниться. Завтра, минулому натомість. Він прийде, він буде добрий, ласкавий — вітер змін…» Якщо Ви прочитали цю цитату зі знаменитої пісні як мантру, відчуваючи, що готові до змін та несподіваних поворотів долі, тоді обов’язково перевірте, чи є Ваш знак зодіаку серед тих, чиє життя обіцяє круто змінитись у липні 2022 під дією планети Уран.

Телець

Подружко, тобі не здається, що настав час поміняти приблизно все? Ти надто довго жила в стані застою, а твої будні перетворилися на суцільний «День Сурка». У липні настав час зважитися на зміни. Почни з малого — зміни зачіску, знайди підробіток на літо, купи квиток у невелику подорож, зареєструйся в «Тиндері», щоб розширити коло знайомств, запишись у тренажерний зал, почни відвідувати курси іноземної мови… Коротше ворушись! Життя стане цікавішим, тільки якщо ти сама цього захочеш.

Скорпіон

Щоб відчинити нові двері, потрібно закрити старі. Скорпіонам цього місяця доведеться розлучитися з чимось або з кимось, щоб вільно рухатися вперед. Тобі треба залишити минуле у минулому. Чи змінюєш ти місце проживання, чи розлучаєшся з хлопцем-тираном чи прощаєшся з дитинством, вступаючи до вишу, знай: навіть якщо зараз важко і важко, твої рішення принесуть тобі щастя. Зміни не завжди наступають легко, але без них не буде прогресу.

Водолій

Вільнолюбних Водоліїв найближчого місяця окатить хвилею змін на любовному фронті. Комусь доведеться виявити відповідальність і пройти перевірку на зрілість (довести другій половинці серйозність своїх намірів), комусь зустріти майбутнього партнера і пірнути в вир пристрастей, а комусь зрозуміти, що настав час розлучень. Хоч би що сталося, знай: Купідон спостерігає за тобою. Отже, всі зміни, які відбудеться в love-сфері з тобою зараз, — на краще.

You cannot copy content of this page