fbpx

Знаки Зодіаку, на яких чекає успіх у травні 2022 року

Травень 2022 року буде дуже складним часом, однак це не означає, що удача повністю нас проігнорує. Все одно є Знаки, яким буде трохи простіше, ніж решта. Саме про них йтиметься в цій статті.

Цей місяць пройде насамперед під егідою негативної Венери в Овні і позитивного Юпітера в тому ж Знаку. Венера перейде в Овна 2 числа, а Юпітер підключиться до неї 10 числа. На основі цих подій астрологи зробили висновки щодо того, хто буде щасливішим за всіх.

Рак

Ракам дуже пощастить через Юпітера. На них ця планета впливає найсильніше. Це означає, що з 10 травня для Раків почнеться дуже важливий і долібний період. Торкнеться це переважно сфери сім’ї, кохання, стосунків. Юпітер зробить нас краще і підкаже, як знайти підхід до будь-якої людини.

З 10 травня до 27 жовтня почнеться період, коли дуже важливу роль у житті людей гратиме сім’я, друзі, колектив на роботі. Раки дуже сильно залежать від цієї сфери, тому для них відкриються всі можливі дороги на щастя. Швидше за все, одиноким Ракам вдасться знайти другу половинку, створити сім’ю, вивести вже наявні стосунки на більш високий рівень.

Скорпіон

Скорпіонів астрологи внесли в список найудачливіших знаків Зодіаку, оскільки Венера на цих людей впливає вкрай несуттєво. Негативно налаштована Венера — це завжди для них добре, оскільки вони майже не вбирають у себе її негатив. У той час як більшість людей буде дуже лінивими, Скорпіони, навпаки, підбадьоряться і почнуть прагнути до перемог на всіх фронтах. Це буде дуже яскравий і позитивний місяць, в що у представників даного Знака виходитиме практично все.

Люди будуть зриватися один на одному, але якщо Скорпіони зможуть утримати в собі потоки негативних думок і негативної енергії, це зіграє їм на користь. Не звертати уваги на випади в свій бік стане простіше.

Стрілець

Стрільцям, на відміну від Скорпіонів і Раків, пощастить відразу в двох напрямках. Негативна Венера на них не впливає занадто сильно, а позитивний Юпітер впливає майже так само, як і на рак. Виходить, що Стрільці у виграшній позиції по всіх напрямках. У травні для них почнеться напрочуд вдалий час для флірту та знайомств через Юпітера. Венера ж дасть сил і енергії, а також допоможе подолати образу, злість і очиститися від неприємних спогадів. Це означає, що в травні люди даного Знака стануть найбільш затребуваними, харизматичними і привабливими.

У діловій сфері Стрільці також отримають від зірок і планет великий заряд позитиву, мотивації. Тут варто сказати спасибі в першу чергу Венері. Ця планета зробить так. То Стрільцям не доведеться шукати мотивацію для руху вперед. У них буде дуже багато енергії та терпіння.

You cannot copy content of this page