fbpx

Знаки зодіаку набудуть особливої сили в лютому 2024 року

Астрологи кажуть, що лютий 2024 року не буде простим. Три знаки зодіаку пройдуть перевірку на міцність і отримають за це гідну нагороду від долі!

Овен

Дати та транзити, які варто запам’ятати: 5, 7, 9, 16, 22 лютого.

Якщо ви хочете пройти через цей місяць вдало, вам знадобиться якомога більше їжі для evf, тому що ви багато думатимете. Щоб додати позитивної енергії, ви можете прислухатися до того, що вам каже ваше серце під час таких транзитів, як з’єднання Меркурій – Плутон, квадрат Венери з місячними вузлами, молодик у Водолії, з’єднання Венери з Марсом.

Ви знаєте, що e dfc безліч проблем, включаючи надзвичайно чутливі внутрішні проблеми та проблеми, пов’язані з бізнесом та кар’єрою.

Хоча вам не подобається бачити все це як ‘проблему’, ви усвідомлюєте, що взяли на себе більше, ніж можете впоратися, і саме в лютому 2024 варто перевірити свої можливості і реалістичність того, що неможливо.

В одній з ваших багатьох спроб бути надлюдиною, ви берете на себе ролі вчителя та учня. Через те, що ви занадто багато тиску на себе, щоб досягти успіху в обох, у вас виникають почуття розчарування, які змушують вас захотіти уникнути всього.

У вас занадто багато справ у лютому 2024 року, і вам потрібно переглянути, що можливо, а що потрібно перенести.

Лев

Дати та транзити, які варто запам’ятати: 8, 14, 28, 29 лютого.

Ви зробите все можливе, щоб все проходило гладко, але коли у вас складні часи, ви можете звернутися до певних транзитів, щоби черпати сили.

Не соромтеся усунутись під час медитації, якщо вам потрібно, і знайте, що ці транзити на вашій стороні: Сонце в секстилі з Північним вузлом, з’єднання Марса з Плутоном, Марс Сонця з Меркурієм та Меркурія з Юпітером.

Хоча вам може здатися, що лютий 2024 року принесе вам багато цікавих можливостей, ви також можете відчувати, що ви повинні скористатися всіма цими ризиками, і це може змусити вас відмовитися до початку.

Ви зрозумієте, що вам дійсно потрібно трохи часу тільки для себе, щоб надолужити втрачене в зціленні, яке ви недавно почали отримувати, коли прийшли до усвідомлення, хто ви є. Ви хочете повернутися до роботи, яка вам належить.

Вам потрібно зрозуміти, що ви нікого не ображаєте, кажучи їм, що ви вважаєте за краще бути одні, але це важкий вибір для Лева, тому що ви часто хочете догодити всьому світу весь час.

У вас є успіх у тому, що Меркурій впливає на ваш кармічний шлях цього місяця, показуючи вам, що ви можете покладатися на свою промову і довіряти собі, коли просите інших поважати вашу потребу в приватному житті.

Терези

Дати та транзити, які варто запам’ятати: 3, 16, 19, 22, 24 лютого.

Любов грає з вашою свідомістю в цей час, і вам варто звернути особливу увагу на те, що ‘насправді’ відбувається під час зазначених дат.

Вам може здатися, що в лютому 2024 відбуваються деякі речі навколо вас, які насправді зовсім не відбуваються. Це включає ваше уявлення про думку людей про вас.

Ви можете виявити, що якщо ви не отримуєте схвалення для чогось, чого ви дійсно дотримуєтеся, достатньо лише однієї карти, щоб все звалилося. У лютому 2024 року у вас тендітне его, але так багато залежить від вас і того, як ви обираєте сприймати світ навколо вас. Ви можете бути закохані в когось, хто дає вам змішані сигнали, і це зовсім збиває вас з пантелику.

Ви хочете спілкуватися ясними, чіткими повідомленнями, але ваш романтичний партнер грає в ігри, і це дратує і збиває вас з пантелику.

You cannot copy content of this page