fbpx

Знаки Зодіаку, після 18 жовтня ловіть УДАЧУ! Дізнайтеся, де вас чекає успіх!

18 жовтня о 18:16 Меркурій у Терезах закінчить ретро-петлю і перейде до прямого руху. Меркурій – планета, що відповідає за комунікації, спілкування, навчання, бізнес і обмін між людьми. А знак Терези говорить нам про те, що основні події будуть стосуватися відносин, співпраці.

Варто бути готовим до несподіваних змін, і обійти всі перешкоди і гострі кути на життєвому шляху допоможе навик дипломатії і комунікативні здібності. Спілкуйтеся з людьми, дивіться на проблему під різними кутами, і тоді успіх в будь-якій справі гарантований.

Дізнайтеся, як перехід Меркурія до директного руху позначиться на представників різних знаків.

Овен

Овнам Меркурій подарує можливість врегулювати давні конфлікти і впоратися з проектами, які давно не вдавалося реалізувати. Взаєморозуміння з оточуючими покращиться.

Телець

Якщо давно мріяли почати заробляти через інтернет або творчо, зараз найсприятливіший період для таких починань. Будь-які витівки будуть гідно оцінені оточуючими.

Близнюки

Близнюкам варто з підвищеною увагою поставитися до того, що відбувається навколо. Інформація навколо них буде поширюватися неймовірно швидко, дуже важливо встигнути встежити за всіма важливими справами.

Рак

Ракам в період транзиту Меркурія дуже важливо приділити увагу здоров’ю. Відмова від шкідливих звичок, регулярні спортивні тренування, проходження медичного обстеження – найвдаліші починання.

Лев

Життєвий період Лева буде відрізнятися змішаними результатами. У якихось питаннях вдасться домогтися успіху відносно легко, тоді як в інших можуть чекати невдачі. Засмучуватися через дрібниці точно не варто.

Діва

Для Діви транзит Меркурія виявиться не найпростішим астрологічним явищем. Можуть виникнути несподівані перешкоди на шляху до поставлених цілей, але при належному терпінні і старанності їх вдасться подолати.

Терези

Терезам дуже важливо використовувати ті можливості, які відкриваються перед ними в цей важливий відповідальний період. Втрачати такі подарунки долі не можна, обставини будуть складатися дуже вдало.

Скорпіон

Скорпіону представиться можливість насолодитися спілкуванням в усіх сенсах цього слова. Гармонія і взаєморозуміння запанують як вдома, так і на роботі, постарайтеся бути тактовними і ввічливими.

Стрілець

Стрільці відкриють в собі новий талант – переконувати оточуючих у своїй правоті. Він дозволить набути впевненості в собі і стане відмінною підмогою для того, щоб розвиватися і вдосконалюватися далі.

Козоріг

Представникам знака, які займаються бізнесом, представиться можливість укласти вигідну угоду. Якщо все пройде успішно, то багаті плоди праці в подальшому можна буде збирати весь рік.

Водолій

Водолій зможе зануритися в «вир» зустрічей і нових знайомств. Спілкування з новими людьми буде спостерігатися як на роботі, так і в особистому житті, в цей насичений період важливо не забувати про старих друзів.

Риби

У Риб настане сприятливий період для роботи з інформацією в самих різних її втіленнях. Навчання, творчість, читання улюблених книг, залагодження незакінчених справ на роботі – транзит Меркурія благоволить всім цим заняттям.

Related Post

“Відкрито джерело кохання”: 3-и знаки Зодіаку очікує новий “палкий” роман під кінець літа“Відкрито джерело кохання”: 3-и знаки Зодіаку очікує новий “палкий” роман під кінець літа

Від пристрастей представники цього знака втратять розум в кінці серпня. Астрологи назвали знаки зодіаку, яким зірки в кінці літа піднесуть запальні відносини. Представники цих сузір’їв виявляться в епіцентрі пекучих відносин.

З 27 червня встигніть зробити це! Що Знакам Зодіаку несе Венера у ЛевіЗ 27 червня встигніть зробити це! Що Знакам Зодіаку несе Венера у Леві

  27 ЧЕРВНЯ 2021 ТРАНЗИТНА ВЕНЕРА ПЕРЕХОДИТЬ У ЗНАК ЛЬВА Венера пов’язана з нашими смаками та уподобаннями, а Лев – це яскравий і помітний знак, то можна говорити про те,

Гороскоп на 22 липня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 22 липня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 22.07.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 22 липня 2021 року Овен Сьогодні ваш енергетичний потенціал значно зросте, посилиться аура. Можливо, вам вдасться реалізувати задумане. Але