Знаки зодіаку, серед яких найбільше старих дів та закоренілих холостяків

  • від

Не кожному з нас випадає щастя зустріти свою ідеальну «другу половину», з якою можна прожити життя у коханні та взаєморозумінні. Буває так, що шукаєш її, шукаєш, а врешті залишаєшся зовсім один.

Про те є, представники яких знаків зодіаку найбільше ризикують потрапити до лав холостяків і старих дів.

Водолій

У вас живе найсильніше прагнення свободи та незалежності, яке також поширюється і на ваші особисті стосунки. Мало хто може вас утримати поряд надовго.

Саме тому часто представники цього знака залишаються одні на все життя і в цьому немає жодної трагедії. Єдиний спосіб утримати Водолія назавжди – дати йому стільки свободи у стосунках, скільки йому потрібне.

Терези

Представники цього знака зодіаку часто не можуть зрозуміти самі себе і не знають, чого хочуть від життя в цілому і від відносин зокрема. Сьогодні їм здається, що вони люблять людину всім серцем, а завтра – що ця людина абсолютно не для них.

Ще через пару днів вони можуть знову поміняти рішення, але повернути людину вже неможливо. Ця невизначеність часто стає причиною того, що Терези залишаються одні.

Скорпіон

Причина, через яку представники цього знака так часто залишаються одні проста: інколи їх неможливо витерпіти. Їх нестерпний характер проявляється найбільше саме в любові, якої вони, за іронією долі, так сильно потребують. Ревнощі, образи, скандали, бажання все контролювати рано чи пізно призводять до того, що терпінню партнера приходить кінець.

Стрілець

Стрільці часто самі не бажають пов’язувати себе міцними сімейними узами назавжди, тому що це означатиме обмеження їхньої свободи та простору для маневрів. Їм більше подобається заводити ні до чого не зобов’язуюючі швидкоплинні романи. На жаль, у старості вже мало хто горить бажанням вступати з ними в подібні стосунки, і нарешті стає самотність.