fbpx

Знаки зодіаку, у яких додасться грошей у січні 2023

Список тих, кому не варто боятися витратити гроші на подарунки до Нового року, адже вже на початку 2023-го великі гроші надійдуть до їхніх гаманців.

За фінансове добробут в астрології відповідає планета Венера. Ми запитали астролога, до кого вона буде прихильна на початку 2023-го року.

Водолій

Весь січень Венера гулятиме за знаком Водолія, а це означає, що лютневим хлопцям везтиме і в коханні, і в грошах. Не скупіться і не бійтеся розлучатися з фінансами, в першому місяці нового року вони знайдуть спосіб повернутися до вас. Навіть так: що більше ви віддасте, то більше благородний бумеранг вам поверне. Довіртеся Всесвіту та насолоджуйтесь!

Телець

Чекайте на премію до Нового року або навіть підвищення зарплати — зірки натякають, що скоро ваш фінансовий стан помітно покращає. Тільцям може додатись фінансів саме у робочій сфері. Прийшло пожинати плоди наполегливої праці!

Терези

Терезам все буде легко даватися в січні. Можливо, величезні суми вам на голову не впадуть, але ви 100% зможете дозволити собі багато чого завдяки навколишнім і щасливим збігом обставин. Кохана людина подарує сертифікат у улюблений магазин одягу, родичі подарують грошей до нового року як подарунок, друг чи подруга вирішить пригостити каву.

You cannot copy content of this page