fbpx

Знаки зодіаку, у яких почнеться біла смуга з 4 червня 2024

4 знаки Зодіаку, яким допоможе з’єднання Сонце-Венера 4 червня 2024

Венера у Близнюках 4 червня розпочинає зовсім новий цикл, і ми можемо розраховувати на зміни. Особливо вдалими вони обіцяють виявитися для чотирьох знаків Зодіаку.

Знак зодіаку Близнюки є двоїстість, символізуючи бажання вашої душі і більш людські потреби у вашому житті. Це соціальний, товариський і опортуністичний знак, який принесе вам більше, ніж ви можете собі уявити, тому що чаклунство тут полягає в тому, щоб знати, що вибрати.

З’єднання Сонця та Венери у Близнюках буває один раз на рік і відкриває новий цикл, пов’язаний з любов’ю, грошима, будинком та вашим ставленням до себе.

У той час як Зоряна Точка Венери в 2023 році була пов’язана з якостями Лева, які приносять сміливість, дію, здатність слідувати своєму серцю і навіть трохи драми, точка в Близнюках пов’язана з розширенням, можливостями та вмінням вибирати.

Час поспішати вперед чи навіть чекати, доки події просто відбудуться, минув. Натомість вас закликають вибрати те життя, яке ви хочете, і ніколи не відмовлятися від втілення всіх своїх мрій у реальність.

4 знаки зодіаку вступають у більш вдалу епоху, що починається 4 червня 2024 року.

1. Телець

Як Тельця, вас природно приваблюють розкіш, багатство, легке життя і прекрасні речі. Але щирий роздум про те, що це означає для вас, є важливою частиною будь-якого життя чи спадщини, яку ви створюєте, щоб гарантувати, що те, у що ви інвестуєте, справді принесе вам задоволення.

Це зводиться до усвідомлення того, що ви гідні того, про що мрієте, чи то фінансова свобода, чи простота оточення тими, кого ви любите. Багатство і гідність належать вам, щоб створити в собі важливий новий початок.

У вівторок, 4 червня, Венера у Близнюках освітить ваш будинок фінансів та самооцінки, допомагаючи вам розпочати абсолютно нову еру у цих сферах вашого життя.

Венера подарує вам майбутній успішніший у фінансовому відношенні рік, але вона також допоможе вам глибше полюбити себе, щоб ви могли почуватися впевненіше в тому, що ви оберете. Близнюки несуть у собі цю двоїстість, і в цьому випадку вона може виникнути в питаннях того, що, як ви дійсно знаєте, ви заслуговуєте, в порівнянні з тим, що інші кажуть вам, що ви повинні прийняти.

Пам’ятайте, що ви самі вирішуєте, що насправді сприяє досягненню найкращого результату. Коли ви можете довіряти собі в цих питаннях, ви можете бути впевнені, що втілюєте життя і спадщину, які не тільки близькі вашому серцю, але й щиро говорять про все, на що ви заслуговуєте.

2. Діва

Не бракує неймовірних планів, які ви будуєте для себе, щоб досягти успіху в кар’єрі, але це не означає, що якщо вони не здійсняться, ви зазнали невдачі. Ви природжений планувальник. Чи то кар’єра, чи навіть особисте життя, можливість будувати плани і знати, чого очікувати, дає вам почуття безпеки. Але, поважаючи свої природні якості, вам також необхідно залишити простір для того, щоб Всесвіт міг творити чудеса. Успіх, заради якого ви працювали, суджений вам долею, але він буде досягнутий трохи інакше, ніж ви думали спочатку.

Зоряна точка Венери у вівторок, 4 червня 2024 року, вказує на новий початок у вашій кар’єрі.
Оскільки Венера тут приносить усі якості задоволення та багатства, зараз саме час переконатися, що ви дійсно вкладаєте всю свою душу в роботу, яку робите.

Зоряна точка Венери в Близнюках приносить енергію повітря, яка несе в собі теми можливостей, руху і навіть необхідності вибирати, яким шляхом ви підете. Це створить необхідність знайти баланс між тим, що вам потрібно зараз, і тим, про що ви мрієте в майбутньому.

Наприклад, ви можете виявити, що вам потрібно повернутися до школи зараз, щоб досягти бажаного успіху в майбутньому. Коли ви зможете змінити напрямок і будете відкриті для нової ролі або навіть кар’єрного шляху, тоді ви зможете знайти фінансовий успіх і визнання, на які ви заслуговуєте.

3. Стрілець

Може бути багато істин, з якими ви погоджуєтесь, і як шукач зодіаку ви більш ніж готові розглянути безліч варіантів і можливостей. Але іноді це може бути проблематично, особливо в романтичній сфері вашого життя, де зазвичай вирішальне значення набуває знання того, чого і кого ви хочете.

Ви розглядаєте романтичні зобов’язання серйозніше, ніж у минулому, але ви також можете пройти випробування Всесвіту, перш ніж перейти до нового розділу. Знання свого серця зводиться до розуміння свого справжнього «я», тому що, особливо у питаннях кохання, вибір людини, яка підходить саме вам, є ключовим моментом.

У вівторок, 4 червня, Венера у Близнюках активує ваш будинок романтики, започаткувавши новий початок у ваших відносинах. Венера, планета кохання, у цьому становищі означає, що настав час залишити позаду все, що сталося у минулому.

Будь то горе через старе кохання, складний етап у ваших відносинах або навіть ваші попередні підходи до романтичних відносин, ви не зможете досягти того, чого хочете, якщо продовжите нести все, через що вам довелося пройти. Ви також повинні бути особливо уважні і стежити за тим, щоб не наражати на небезпеку любов, яку ви хочете назавжди, через те, що здається приємним лише на мить.

Хоча відволікання романтичних можливостей може бути частиною Венери в Близнюках, так само як і можливість вибрати партнера, з яким ви зможете насолоджуватися життям і продовжувати рости – все зводиться до питання, готові ви до цього чи ні, залишити минуле позаду.

4. Овен

Незважаючи на те, що ви перший знак зодіаку та природжений лідер, вам часто необхідно навчитися виявляти щиру впевненість у собі та своїх здібностях. Хоча інші, можливо, вже бачать вас таким, навчитися слухати себе, займати місце, говорити свою правду і дозволяти собі бути повністю побаченим – це часто шлях, на створення якого вам знадобиться час.

Але нагорода, як тільки ви це зробите, величезна, оскільки ви нарешті відчуєте, що приваблюєте велику кількість, яка, як ви завжди відчували, була призначена для вас. Зоряна точка Венери у Близнюках у вівторок, 4 червня, підкреслює, як ви виявляєтеся у світі та у просторі, на який ви готові претендувати.

У цій галузі вашого життя ви можете виявити, що досягли успіху в проектах, письменстві, публікаціях або навіть подкастах. Але крім достатку, який це принесе на ваш професійний шлях, це матиме значення і для вас особисто. Зоряна точка Венери у Близнюках означає, що близькі вам люди і навіть весь світ зможуть повністю побачити вас такими, якими ви є насправді.

Більше не потрібно намагатися зливатися з натовпом або підтримувати статус-кво — ви народжені, щоб бути лідером і виділятися, і життя, яке ви хочете, стане можливим лише тоді, коли ви приймете свою справжнісіньку сутність. Дозвольте собі говорити ясно, вразливо і прозоро, але найбільше вірте в себе і все, що ви здатні створити.

You cannot copy content of this page