fbpx
Цей день Гороскоп Знаки зодіаку, у яких покращаться відносини у листопаді 2023

Знаки зодіаку, у яких покращаться відносини у листопаді 2023

Тема листопада — примирення та значні зобов’язання у відносинах, оскільки Венера переходить у Терези. Венера, планета кохання та стосунків, цього року здійснила грандіозну подорож, пройшовши ретроградний шлях та розпочавши зовсім новий цикл. Перемістившись у Терези, вона дозволить вам побачити звичні речі свіжим поглядом.

Терези — один із двох знаків, керованих Венерою, що робить цей час сприятливим для стосунків. У Терезах Венера більше фокусується на компромісі, рівновазі та світі. Хоча важлива тема, яку слід пам’ятати, — ніколи не жертвувати своїм внутрішнім спокоєм заради підтримки спільних відносин.

Отже, настав час довіритися істині свого серця та свого партнера, щоб покращити свої стосунки. Це, напевно, вийде у 4 знаків Зодіаку.

Овен

Це частина процесу становлення, через який ви проходитимете до 2025 року, оскільки цикл затемнень в Овні та Терезах надихає на зміни у відносинах з партнерами – як романтичними, так і діловими.

Незалежно від особливостей цих спілок, подумайте, як привнести до них більше миру, балансу та любові. Зрозуміло, не на шкоду собі!

Поважайте свої бажання та думки, і пам’ятайте, що вам не завжди потрібно кидатися вперед із мечем, готовим до бою. Натомість ви можете взяти паузу, озвучити свої сумніви чи образи, а також ухвалити довгострокові рішення, засновані на виваженому підході, яким славиться знак Терези.

Близнюки

Коли Венера перейде до Терезів, ви побачите, як радості життя повертаються до вас. Щастя, яке починає проникати у ваше романтичне життя цього місяця, не випадково, а є результатом нового способу спілкування, особливо з тими, хто вам дорогий.

Хоча здається, що у вашому романтичному житті все стало краще і легше, воно також може стати серйознішим.

Енергія Терезів часто допомагає вивести відносини на новий рівень зобов’язань за допомогою заручин або навіть спільного проживання.

Не забувайте зберігати чесність та обмірковуйте будь-які важливі рішення, перш ніж їх приймати.

Рак

Оскільки Плутон робить останні кроки по переходу між Козерогом і Водолієм, ви також добігаєте кінця, через що пройшли.

Навіть якщо це не передбачає прощання, існує новий спосіб жити або діяти як пара. Щоразу, коли настає перехідна фаза, неминуче виникають біль зростання, але з початком листопада ви відчуєте, що можна видихнути.

У Терезах Венера приносить компроміс і світ у ваші найближчі романтичні стосунки. Незалежно від того, чи живете ви разом, чи просто брали активну участь у житті один одного, це час, коли ви почнете почуватися спокійніше. Відзначайте невеликі перемоги, влаштовуйте частіше свята та приємні заходи.

Риби

Ви один із найромантичніших знаків зодіаку і схильні жадати глибокого та пристрасного кохання. Після сонячного затемнення та Молодика у Терезах ви все ще відчуваєте хвилі змін. Це частина довгострокового циклу, в якому ви пожнете плоди за свою важку працю і навіть складні минулі відносини, які вам довелося пережити.

Перемістившись у Терези, Венера, планета кохання, допоможе вам зцілити своє серце. Енергія Терезів керує для вас питаннями близькості, пристрасті та трансформації.

Це також може означати значущі відносини, особливо другий шлюб чи серйозні зобов’язання.

Related Post

Фінансовий гороскоп на тиждень з 21 по 27 березня 2022 року для кожного знаку зодіакуФінансовий гороскоп на тиждень з 21 по 27 березня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Фінансовий гороскоп на тиждень з 21 по 27 березня 2022 року Гроші та робота — це дві найважливіші сфери життя, від успіху яких багато в чому залежить наше майбутнє. Астрологи

Знаки зодіаку, яким пощастить з грошима у квітні 2023 рокуЗнаки зодіаку, яким пощастить з грошима у квітні 2023 року

Саме час донатити на ЗСУ, оновити гардероб, почати накопичувати на відпустку та гуляти. Що поєднує всі ці штуки? Правильно – гроші. Їх багато не буває, особливо на корисні речі. Давайте

Гороскоп на 4 жовтня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 4 жовтня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН Початок дня, напевно, здивує вас. Події розвиватимуться не зовсім так, як усі очікували, і якісь рішення доведеться ухвалювати на ходу. Все вийде добре, якщо ви збережете самовладання, не хвилюватиметеся