fbpx

Знаки зодіаку, у яких проблеми з нервовою системою

Близнюки

Те, що цей знак зодіаку стоїть на першому місці – не повинно викликати ніяких питань. Тому що у максимально творчих людей максимально нестабільна психіка.

Близнюки на те і Близнюки – це ніби відразу дві різні людини в одному тілі. З протилежними точками зору відповідно. Так що люди цього знака зодіаку частіше завжди страждають чимось пов’язаним з біполярним розладом особистості або внутрішньоособистісних конфліктів.

Риби

Слідом ідуть ще одні творчі особистості. Люди цього знаку зодіаку зазвичай відрізняються проблемами зав’язаними на тузі і депресії. Риби – натури тонкі, чутливі, тому будь-які свої промахи приймають близько до серця.

А ще у представників цього знака зодіаку часто буває дуже жива уява. А рожеві окуляри, як всі ми знаємо, б’ються стеклами всередину. Що теж змушує Риб розчаровуватися в світі навколо і сильно сумувати.

Скорпіони і Овни

І вогонь, і вода! Здавалося б, максимально різні і протилежні одне одному знаки зодіаку, а насправді дуже схожі. Наприклад, в проблемах з психікою. Неконтрольований гнів, пасивна (і відкрита) агресія, постійна злість.

Скорпіони і Овни – два найбільш «отруйних» знака зодіаку з усіх. Вони обидва природжені лідери, тому доводять свою правоту завжди і скрізь (навіть якщо це недоречно).

Раки

Найчастіше, якщо брати психічні проблеми, страждають від нестабільної самооцінки. Ось з якої ноги вранці люди цього знака зодіаку встануть, так і будуть себе відчувати. І тут немає золотої середини – Раки відчувають себе або на всі 100, або на -1000. Через що психіка і страждає.

Американські гірки – це, звичайно, весело. Але тільки якщо це справжні атракціони, а не емоційні гойдалки по відношенню самих до себе.

Водолії

Дереалізація і деперсоналізація – ось від чого найчастіше страждають Водолії. А все через те, що люди цього знака зодіаку частіше за інших намагаються знайти, зрозуміти і прийняти себе. А від постійного порівняння з особистостями інших, спроб знайти в собі ваду або гідність «дах» починає трохи хитатися і їхати.

Тому не дивно, що Водолії в якийсь момент починають сумніватися у всьому навколо і в собі зокрема.

Related Post

Гороскоп на 19 липня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 19 липня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 19.07.2021 року Гороскоп на 19 липня 2021 Овен Варто зайнятися наведенням порядку у своїх паперах. При правильному розподілі часу ви впораєтеся з великою кількістю справ в короткі

Яким 4 знакам Зодіаку пощастить знайти взаємне кохання в серпні 2021 рокуЯким 4 знакам Зодіаку пощастить знайти взаємне кохання в серпні 2021 року

Найромантичніша пора року – весна, але й літо відставати не бажає. 4 знакам Зодіаку пощастить в серпні зустріти справжнє кохання. Почуття будуть взаємними, а союз – міцним. Людина поруч з

12 серпня 2021 року Зорепад Персеїди принесе багатьом вдачу : астропрогноз для знаків Зодіаку12 серпня 2021 року Зорепад Персеїди принесе багатьом вдачу : астропрогноз для знаків Зодіаку

12 серпня – особливий день, тому що це час, коли зоряний потік Персеїди буде максимально інтенсивним. З давнини йому приписували багато корисних властивостей, так що астрологи вважають, що це буде