fbpx

Знаки зодіаку, у яких розпочнеться біла смуга у березні 2023 року

Березень – це перший місяць весни, а значить, що всі невдачі розтануть, сльози стануть бурульками на дахах, а на голову замість кучугури звалиться велика радість!

На початку цього місяця романтична Венера поглинатиме енергію щасливого та багатого Юпітера. Кращого аспекту і бажати не можна – карма безперечно на вашому боці! Початок березня принесе успіх у фінансах, посилення соціальної гармонії та нові почуття.

Лев

Намагайтеся звертати увагу на дрібниці на початку березня. У цей час у вас з’явиться шанс точно дізнатися про те, про що раніше можна було тільки здогадуватися. Вам відкриють свої секрети люди, які їх зберігали дуже довго. Отримана інформація допоможе ухвалити правильні рішення, але користуйтеся нею акуратно. Недруги можуть обернути все проти вас.

Діва

Дійте рішуче та швидко. Втрачати час марно не можна, настав час здійснити те, що було задумано раніше. Навряд чи це буде легко, але не відмовляйтеся від задуманого. Своїх цілей ви досягнете завдяки наполегливості. Ще зірки передбачають, що лютий буде сповнений щасливих моментів із друзями та родиною. Не забудьте приділити час коханим.

Близнюки

Настане відповідний період для реалізації ваших найсміливіших планів. Давно мрієте стрибнути з парашутом або освідчитися в коханні тій самій людині — дійте! Нелегко доведеться лише студентам-Близнюкам, або тим, у кого нещодавно з’явилася нова робота. Особливо напруженими виявиться середина місяця, коли бажання вчитися  або працювати може зовсім зникнути.

You cannot copy content of this page