fbpx

Знаки зодіаку, у яких розпочнеться біла смуга у березні 2024 року

Трьом знакам ці зміни підуть лише на користь!

Зміни в житті— це неминучість, з якою ми всі стикаємося. Вони можуть бути як позитивними, так і негативними, але в будь-якому випадку вони змушують нас рости та розвиватися. І зірки іноді дають нам додаткові бонуси у вигляді підказок від Всесвіту. Кому пощастить із цим найбільше? Зараз дізнаємось!

Овен

Перша половина березня стане для вас періодом емоційного струсу, тому зверніться всередину себе і запитайте, які ваші справжні пріоритети зараз. Венера у квадраті з Ураном у вашому 11-му будинку дружби 3 березня внесе позитивні зміни у вашому колі спілкування.

Пізніше цього місяця, коли ми вступимо в ваш вогняний сезон, ви відчуєте, що з ваших плечей звалився важкий тягар. Після цього ви зможете отримати нагороду за ту внутрішню роботу, яку ви зробили.

Близнюки

Цього місяця ви можете чекати зрушень у любовному житті та кар’єрі. Використовуйте молодик 10 березня, щоб переглянути свої наміри та уточнити, чого саме ви хочете досягти.

Місячне затемнення 25 березня допоможе вам переосмислити своє романтичне життя, дозволяючи зачинити двері від стосунків чи творчих проектів, які більше вам не потрібні.

Скорпіон

Будучи інтуїтивною і вдумливою людиною, ви відчуватимете посилення своєї інтуїції, а ваші погляди на життя зміняться. Перший тиждень березня може здатися вам трохи важким, але ви зможете зітхнути вільніше з 9 березня, коли Меркурій зустрінеться з Нептуном.

Після цього відразу ж настане молодик у Рибах. Це дасть вам більше ясності у тому, як краще добиватися того, що зробить вас щасливішими у найближчому майбутньому.

You cannot copy content of this page