fbpx

Знаки зодіаку, у яких розпочнеться біла смуга у листопаді 2023 року

Листопад 2023 року – місяць, який вимагатиме від вас назвати свої уподобання і проявити їх, чи то люди, хобі чи мрії. Перш ніж ми перейдемо до знаків – щасливчиків, дізнайтеся, що вам потрібно знати листопаді.

Основні астроподії листопада 2023 року

Основні астрологічні впливи в листопаді — опозиція ретро Юпітера в Тельці до Сонця Скорпіона. На жаль, ця пара планет ускладнить багато процесів і загострить відносини. Багатьом доведеться відмовитися від своїх планів щодо бізнесу, оформлення документів, навчання, подорожей.

Звичайно, як і в будь-якому іншому місяці, у листопаді на нас чекають Молодий місяць і Повний місяць, і вони по-своєму будуть на нас впливати. Молодий місяць у Скорпіоні 13 листопада вимагатиме від нас бути вірними собі, навіть якщо навколо одні скептики та критики. Повний місяць у Близнюках 27 листопада нагадає нам про важливість спілкування та соціуму.

Якщо ви відчуваєте бажання провести цей місяць активно, домагаючись своєї мети, зробіть ставку на Марс у Скорпіоні. Дозвольте йому спрямовувати ваші кроки вперед, орієнтуючись на свій Марс – згадайте, в якому він знаку і стихії.

Власникам вогняного знаку Марса буде корисно долати будь-які перешкоди, безстрашно рухаючись уперед.

Водний знак Марс досягне більшого успіху, якщо використовуватиме чарівність, щоб обеззброїти своїх супротивників.

Повітряний знак Марс повинен залишатися вірним своїй думці.

Земний Марс не повинен дозволяти нікому збивати їх зі шляху або турбуватися про те, що хтось вважає їх упертими.

Тепер давайте зосередимося на трьох знаках зодіаку, які мають високі шанси бути успішними в листопаді 2023 року.

Овен

Листопад буде для вас напрочуд теплим місяцем, Овен. Ви отримаєте величезну радість від спілкування з людьми, будь то друзі, члени сім’ї, хороші знайомі або навіть випадкові незнайомці, які випромінюють гарний настрій.

Цього місяця ви також будете продуктивніші, ніж зазвичай. Тож слідкуйте за шансами у тій сфері, на якій ви хочете зосередитися, і дозвольте космічним силам допомогти вам потрапити до яблучка. Ще швидше ви досягнете успіху, працюючи разом з іншими людьми.

Зараз також гарний час, щоб серйозніше поставитися до своїх хобі та творчих талантів. Ви можете не усвідомлювати цього, але що більше ви дозволите своїй творчій стороні вийти на передній план, то краще буде для вас. Це дозволить вам з’єднатися з енергією Північного Вузла в Овні, проклавши шлях до успіху.

Лев

Листопад зміцнить вашу рішучість і покаже, наскільки ви сильні. Деякі Леви можуть навіть усвідомити, що набагато інтуїтивніші, ніж ви собі уявляли. Тож дотримуйтесь підказок внутрішнього голосу і подивіться, що з цього вийде.

Не відмовляйтеся від відстоювання своїх цінностей та погляду, особливо в ситуаціях, які потребують обговорення або стосуються вашої творчості. Ваша позиція так само заслуговує на повагу, як і чиясь ще.

Слідкуйте за своїми фінансами цього місяця, оскільки для вас ця сфера відзначена червоним прапорцем. Не витрачайте гроші бездумно та вивчайте способи їх примножити.

Сприймайте це як інвестицію у своє майбутнє. Зрештою, пропустити кілька розваг не так вже й погано, якщо заощаджені гроші дозволять вам профінансувати свій проект чи бізнес.

Стрілець

Ваше терпіння буде винагороджено у листопаді. Плоди вашої праці також будуть готові до збирання врожаю.

Не дозволяйте нікому обдурити вас в останню мить. Вам буде корисно дізнатися більше про світ і, можливо, навіть розглянути можливість здобуття освіти для досягнення своєї мети.

Для деяких Стрільців друзі стануть джерелом великої радості цього місяця. Так що проводите з ними якнайбільше часу і плануйте поїздки в місця, де ви ще не були, а якщо до вас приєднаються ваші близькі люди, буде ще краще.

You cannot copy content of this page