fbpx

Знаки зодіаку, у яких точно здійсняться мрії у січні 2023

Повітря, вода та вогонь — цим стихіям мрійливість у першому місяці нового року піде лише на користь!

Січень 2023 року обіцяє бути дуже насиченим для трьох знаків зодіаку, які дуже чекали на кардинальні зміни у своєму житті. Те, до чого вони так довго йшли, нарешті з’явиться на горизонті! Цікаво, чи вистачить їм сміливості додати швидкість і помчати без огляду?

Риби

У січні 2023 року твоя емпатія та інтуїція прогресують, дозволяючи тобі зчитувати енергію оточуючих тебе людей без особливих зусиль. Тобі буде легко творити і створювати, тому було б непогано брати із собою блокнот і записувати свої ідеї в міру їхньої появи. Іди за натхненням, адже саме воно подарує тобі ідею, яка допоможе тобі досягти своєї мрії, на яку ти так довго працювала!

Близнюки

Новий рік може початися тобі запарно, але він прокладає шлях для великого зросту та багатої винагороди в майбутньому. Чекай затримок, технологічних збоїв та невдалих розмов через пустотливого Меркурія, особливо в галузі кар’єри та суспільної репутації. Але! Одна важлива подія нейтралізує витівки ретроградної планети, виконуючи твою давню мрію, щоб тебе помітили. Наші привітання!

Лев

Приготуйся до того, що твої межі сприйняття розширяться, а сюжет твого життя прийме несподівані повороти. Сатурн міцно влаштувався у твоєму 7-му будинку партнерства, закликаючи тебе взяти на себе більше відповідальності в особистих стосунках. Чи готова ти зробити наступний крок у стосунках? Сатурн допоможе тобі дізнатися, чи справді ти готова до цього. Якщо ти мрієш про те, щоб вивести роман на новий рівень, то все буде, якщо ти виявиш трішки зусиль!

You cannot copy content of this page