fbpx

Знаки зодіаку, у житті яких відбудуться різкі повороти до кінця тижня

Цього тижня відбувається кілька цікавих планетарних з’єднань, про значення яких розповіла астролог.

28 липня відбувається молодик у Леві, а 31 липня Уран, Північний Вузол та Марс з’єднаються в Тельці. Такий аспект востаннє спостерігався близько 2300 років тому, через що трактувань такого стану планет небагато. Астролог зазначає, що несподіванки можуть проявлятися новинами світового масштабу.

Найскладнішими останні кілька днів липня будуть для фіксованих знаків: Тельців, Левів, Скорпіонів і Водоліїв.

Кардинальні знаки — Овни, Раки, Терези та Козероги — відчують прорив у застої, а також безпрецедентне прискорення деяких сфер.

Мутабельні знаки — Близнюки, Діви, Стрільці та Риби — будуть у колесі фортуни. Проте представникам цих знаків варто бути обережними зі своїми емоціями, адже ураган подій може бути складним для багатьох на ментальному рівні. Але Стрільці відчують неймовірне полегшення.

Астролог також зазначила, що портал Лева цього року активізує всіх партнерів, з якими є про що поговорити, посперечатися та помовчати.

Окрім того, кінець цього тижня та місяця — дивовижний час для несподіваних зустрічей, наприклад, у черзі у магазині, для тих, хто в пошуку.

«Для цього спеціально робити нічого не доведеться. Ідіть куди кличуть, виходьте з дому частіше і залишайтеся в позитиві наскільки це можливо, сонечко притягує теплоту і світло», — написала астролог.

You cannot copy content of this page