fbpx

Знаки зодіаку, які 30-31 березня 2024 року будуть щасливі в коханні

Не завжди повний місяць означає добрі часи в коханні, але для трьох знаків зодіаку цей вікенд буде дуже гарним моментом для налагодження стосунків із партнерами.

1. Овен

Тепер, коли настав час Овна, ви повністю проявляєте себе у своєму любовному житті, тому що відчуваєте це, Овен, і це не може бути поганою справою. У вас все буде чудово цього вікенду. Ви побачите, що під час транзитів, таких як повний місяць у Терезах, тригон Місяця з Марсом, тригон Місяця із Сатурном та Місяць у Стрільці, ви не зможете стримувати себе. Ви відпускаєте все, що означає, що не стримуватимете свою любов у тому, як ви її виявляєте.

Звичайно, все це означає “удачу” у світі романтики, і ви побачите, що ваш час відмінний. Використовуйте це як натяк на те, як ви спілкуєтеся зі своїм партнером. Підходьте до них, якщо відчуваєте, що настав час. Якщо ваші інстинкти підказують вам зачекати, дослухайтеся до своєї інтуїції. Ви йдете до романтичного успіху, тож вам потрібно грати свою партію правильно.

Цієї суботи у вас може виникнути деякі труднощі, вам потрібно застосувати обережність та ясність у своїх діях.

У вас є можливість показати своєму партнеру, наскільки він вам важливий, але ви не хочете переборщити.

Так що визначення темпу, часу, стримування – знайте поле, Овен. Знайте людину, в яку ви закохані, і підлаштовуйтеся під її час.

2. Скорпіон

Ви той, хто виведе ставлення з темряви та приведе його під сонячне світло. Ви маєте свою мету, і це не завжди погано! Ваша місія – переконатися, що ваш партнер знає, як ви до нього ставитеся. Не давайте собі відступити, Скорпіоне.

Після місячного затемнення 25-го числа, вам може здатися, що ви не бачите, що відбувається у відношенні, ніби раптом загубилися і потребуєте допомоги. Але все, що вам потрібно зробити, це простягнути свою руку, Скорпіон, щоб зрозуміти, що людина, яку ви любите, знаходиться поруч, готова допомогти вам подолати всі труднощі.

Ви, можливо, недооцінили цю людину. Тепер ви бачите, що були неправі.

І це усвідомлення змушує вас почуватися добре. Окей, схоже, що ця людина заслуговує на довіру і надійність. Як це може бути щось інше, як найкраще? Вам подобається це. Вам сподобається той факт, що ви помилково звинувачували цю людину в тому, що вона не така хороша, а потім виявили, що вона дивовижна, фантастична, чудова і шалено закохана в вас і вашу скорпіонівську натуру.

3. Риби

Психічно ви відчуєте деякі негативні енергії, пов’язані із транзитами тижня. Що ви з цим зробите? Ви негайно проігноруєте те, що вас не задовольняє, тому що ви розумієте, що ви сила природи, як і транзити над вами. Ваша інтуїція нагадує вам насолоджуватися життям, незалежно від того, що “ті настирливі зірки” вам кажуть робити.

Саме так ви піднімаєте своє любовне життя на новий рівень, світячи, як сонце, особливо в ті дні, коли прогноз погоди віщує дощ. Ви просто не налаштовані слухати. Коли ви вирішуєте щось, то так буде. Ви самі піднімаєте свої відносини на новий рівень, і це відбувається, тому що ви вірите в них.

З появою місяця у тріні з Нептуном у п’ятницю, 29 березня, ви будете у своїй стихії. Все піде точно за планом, навіть якщо у вас не було плану.

Вам притаманна рішучість, Риби. Ви – сама позитивна енергія. Якщо хтось пощастить доторкнутися до вас, то й вони побачать світліший день. І здогадайтеся, хто ідеально підходить для цього опису? Ваш партнер, звісно! Молодець.

You cannot copy content of this page