fbpx
Перейти до вмісту

Знаки зодіаку, які мають найбільш розвинені творчі здібності

  • від

Ви коли-небудь звертали увагу на те, що якщо людина поруч з вами має якийсь талант, то цей талант у неї, як правило, не єдиний? Наприклад, ваш друг добре малює, і на гітарі грає так, що завжди приємно його послухати.

Або подруга все свідоме життя займається в’язанням, а тут раптом вирішила спробувати спекти торт на замовлення і почала створювати дивовижну красу кулінарні шедеври.

Талановита людина – талановита у всьому. А якщо руки, як кажуть, ростуть не з того місця, то у власника цих рук при спробі створити щось з їхньою допомогою виходить нісенітниця.

Водолій

Представники цього знака зодіаку мають високий рівень внутрішньої свободи і схильність глибоко аналізувати навколишній світ. Разом з їх пристрастю до самовираження це робить їх найсильнішими творчими одиницями.

Риби

Риби відрізняються найбагатшою фантазією та їх внутрішній світ часом набагато яскравіший і цікавіший, ніж світ зовнішній. З одного боку, у певні періоди це змушує їх втрачати зв’язок з реальністю і йти до тями, що може розцінюватися оточуючими як слабкість. Але з іншого боку, в результаті таких занурень вони відчувають величезне творче піднесення і бажання поділитися своїми думками з іншими людьми.

Терези

Терези – найбільші естети серед усіх знаків зодіаку. Вони мають чудовий художній смак і креативне мислення, вони завжди шукають красу в навколишньому світі і прагнуть бути частиною цієї краси. Ці якості у поєднанні з великими внутрішніми протиріччями роблять їхню творчість по-справжньому глибокою.

Лев

Львів тяга до творчості виявляється ще в ранньому дитинстві, і всі навколо дивуються, наскільки це артистичні діти. Маленькі Леви дуже люблять малювати, музицювати (хоча і тут бувають винятки, яким «ведмідь на вухо настав») та брати участь у театральних виставах.

Телець

Творчість – це те, що у Тельця чудово виходить і нерідко стає його професією, що приносить непоганий дохід. Великий плюс цього знака, на відміну від Риб, – його завзятість. Якщо він сяде писати роман, то доведе цю справу до кінця, незважаючи на творчі кризи та напади лінощів.