fbpx
Перейти до вмісту

Знаки зодіаку, які найгірше одягаються

Напевно, ви часто помічали, що деякі люди наділені бездоганним почуттям стилю, а інші часто з’являються на заходах і виникає питання: «Боже, як ти це носиш?».

І зараз ми хочемо розповісти про ті знаки зодіаку, які найчастіше ставляться до тих самих людей з другої категорії. Так, вони можуть вийти з дому у піжамних штанях та сорочці з плямами, бо головне – це внутрішня краса.

Козеріг

Чи когось можуть збентежити вбрання строгих Козерогів, проте більшості їхній стиль здасться ну занадто нудним. Вся справа в тому, що цей знак зодіаку не любить привносити щось нове, а віддає перевагу старої доброї класики. Козеріг знаходиться під впливом планети Сатурн, а отже рідко йде в ногу з останніми трендами, ставлячи на перше місце практичність та комфорт. Крім того, представник земних знаків зодіаку люблять мінімалізм і натуральні відтінки, так що нічого яскравого і химерного ви точно не побачите.

Діва

Астрологи стверджують, що стиль Дів можна описати словом “сірий”. Вони найчастіше керуються розумом, а чи не емоціями. Якщо раптом Діва і вирішить піти за модними тенденціями, то вони підуть… вчитися. Земний знак відвідає курси, прочитає книги та звернеться за порадами до професійного стиліста. І лише після цього представники цього знаку зодіаку застосують знання на практиці та стануть гуру стилю.

Рак

Раки дуже сильно орієнтуються на свої емоції, і це сильно відбивається на їхньому характері. Для водяного знаку зодіаку одяг – спосіб висловити емоції. Так що якщо ви раптом побачите Рака у спортивному костюмі на вечірці або вечірній сукні в магазині продуктів, то не дивуйтеся. Вони вибирають одяг, виходячи з емоційного стану. І це навряд чи погано, просто не кожен здатний це зрозуміти.

Близнюки

Близнюки – символ двоїстості, так що в свій гардероб просто любить додавати якийсь елемент несподіванки. Химерні прикраси, дивний мейк, зайва багатошаровість. Загалом, представника Близнюків ви точно дізнаєтесь із тисячі. Ах так, цей знак зодіаку не витрачає годинника на аналіз свого образу в дзеркалі. Особливо, якщо у вбранні буде блискуча дрібничка.

Стрілець

Стрільцям більше подобається витрачати гроші на нові подорожі чи враження, а не на новий одяг. Представник вогняного знаку віддає перевагу практичним образам, в яких буде зручно підкорювати нові вершини і ходити в довгі походи. Так що вечірнім платтям, тісним спідницям і кроп-топам немає місця в їхньому гардеробі, якщо вони не підходять для скелелазіння або триденної поїздки до наметового табору.

Овен

Найчастіше Овна можна побачити у спортивному костюмі. І на це як мінімум дві причини. По-перше, це зручно. По-друге, навіщо думати про моду, якщо є набагато більше важливих справ. Однак у той момент, коли Овну треба вбратися відбувається щось! Представники вогняного знаку дуже невміло підбирають вечірні вбрання, надягають надто багатошарові прикраси та яскраві кольори. Загалом багато не означає добре — це саме про Овнів.