fbpx

Знаки зодіаку, які народжені стати іконами стилю: У них завжди виходить виглядати бездоганно

У них завжди виходить виглядати бездоганно! За це їх так люблять оточуючі і ставлять усім за приклад

Стати законодавицею модних трендів (нехай навіть у компанії своїх друзів) завдання не з легких. Але є три знаки зодіаку, яким почуття смаку та стилю буквально дано від природи.

Овен

Одним зіркам відомо, яким чином Овни створюють свої суперстильні та супернезвичайні аутфіти. Здається, що вони вміють поєднувати непоєднуване.

Думаєте, компонувати одяг та аксесуари абсолютно різних стилів неймовірно складно? А ось і ні. Овни – чудовий приклад того, як це зробити круто і без особливих зусиль.

Лев

Леви точно знають, де і який одяг потрібно купити, щоб почуватися по-королівськи. Люди, народжені під цим знаком — затяті шопоголіки з чудовим смаком.

Навіть якщо у Лева не так багато брендів у гардеробі, він зуміє зібрати приголомшливий образ із найпростіших речей. При цьому ви ніколи не зрозумієте, скільки насправді коштує їхній аутфіт. І це не обман, а просто маленька хитрість, яка дозволяє Левам завжди виглядати стильно та дорого.

Стрілець

Чуттю стрільців можна лише позаздрити! Про них можна сказати так: одягла те, що перше впало з шафи і одразу стала законодавцем моди.

Навряд чи вони уважно стежать за глянцем та модними новинами, але абсолютно точно знають, як поєднати базові предмети гардеробу з аксесуарами так, щоб усі ахнули. Хіба не талант?

You cannot copy content of this page