fbpx

Знаки зодіаку, які в травні виберуться з чорної смуги

У травні 2022 року Юпітер робитиме гармонійні аспекти з іншими планетами та перейде до Овна. Астролог повідомляє, що зірки віщують удачу майже всім Знакам Зодіаку, але лише чотири з них справді виберуться із чорної смуги.

СТРІЛЬЦІ

У травні 2022 року ви зможете вибратися із чорної смуги. У цей час ви зможете вирішити свої житлові проблеми, розширити квартиру, зняти або купити квартиру. Ви станете чутливішими та інтуїтивнішими. Не виключено, що працюватимете разом із рідними. Вони можуть допомогти вам з грошима. У цей час ваші фінансові можливості розширяться, ви можете заробляти на будівництві, послугах, будівництві, купівлі-продажу меблів, постачанні, ресторанному та готельному бізнесі.

Не виключено, що цього місяця ви зміните роботу на високооплачувану. Якщо ваша робота пов’язана із турботою про людей, ви також зможете добре заробити. Успіх чекає на вас і на державній службі. Цей час підходить для творчості. Успішними будуть нові проекти та стартапи. Особисте життя також складатиметься вдало. Місяць буде багатий на флірт та побачення.

ЛЕВИ

У травні 2022 року у вас з’явиться шанс вийти із чорної смуги. Зараз у вас може з’явитись багато нових можливостей. Вам можуть збільшити зарплату. Також ви можете знайти нову вигідну та відповідальну роботу. Умови праці можуть змінитися на краще. Не виключені великі фінансові операції, особливо якщо ви працюєте в будь-якій державній структурі. Вигідною також виявиться будь-яка робота, пов’язана з чужими грошима чи ризиком.

Якщо у вас позичали гроші, цього місяця вам можуть повернути борг. Якщо у вас були проблеми зі здоров’ям, зараз ви зможете знайти хорошого лікаря. Якщо заплановано операцію, вона пройде успішно. У цей час ви можете почати навчатися або викладати, а також поїхати в подорож. Також можлива співпраця з іноземними партнерами. Можливо, ваша думка зміниться.

ДІВИ

У травні 2022 року у вашому житті закінчиться чорна смуга. У цей час дуже вдало будуть складатися партнерські відносини. Ваша улюблена людина може допомогти вам у роботі та в бізнесі. Романтичні стосунки цього місяця можуть призвести до заручин та шлюбу. Зараз ви можете набути популярності, особливо, якщо займаєтеся консалтингом. Успішно пройдуть будь-які рекламні кампанії. Цей час підходить для спільних з партнерами творчих проектів та розробок.

Замовників зараз знайти буде дуже легко. Вас можуть запрошувати на різноманітні свята та вечірки, громадські та світські заходи. Ваш друг або партнер може укласти шлюб, і вас запросять на весілля як свідок або організатор урочистостей. Також це вдалий час для укладання угод та вдалих придбань. У травні у вас буде шанс виграти в лотерею або на ставках. Творчість та бізнес принесуть гроші. Успіх також буде супроводжувати вас у ролі вільного художника. Серйозне зростання грошей також можливе.

ТЕРЕЗИ

У травні 2022 року ваші неприємності закінчаться, і ви зможете вибратися із чорної смуги. Зараз ви можете покращити своє матеріальне становище, тому що знайдете будь-яку надомну роботу. Можливо, ви працюватимете в сімейному бізнесі. У цей час ваші батьки та інші родичі можуть виявляти інтерес до вашої роботи та брати в ній участь.

Зараз у вас можуть з’явитися кошти на благоустрій та декорування будинку. Якщо зі здоров’ям були проблеми, у цей час можливе успішне захоплення. Вдало зараз складатимуться особисті та ділові відносини.

You cannot copy content of this page