fbpx
Перейти до вмісту

Знаки зодіаку, які зовсім не вміють зберігати чужі секрети

Якщо Вам цікаво, кому ж можна довірити свої таємниці, то ловіть чотири знаки зодіаку, яких варто викреслити зі списку довіри.

У кожного з нас є свої секрети і іноді ними хочеться поділитися з кимось близьким. На жаль, не новина, що зберігати таємниці вміють не всі. Справа навіть не завжди в тому, що хтось навмисне підриває довіру та розповідає свіжу плітку всім навколо саме зі шкідливості.

Хитрі маніпулятори на практиці можуть просто опинитися серед цих чотирьох знаків зодіаку, яким зірки від народження розв’язали мову. Повірте, їм правда складно тримати все в собі, а тому будьте розумнішими і просто не обирайте у своєму оточенні когось не зі списку нижче. Тоді ваші секрети будуть у безпеці.

Водолій

Водолії в ході цікавої бесіди та на емоціях легко забувають на всі обмеження, які раніше були в них у голові. Якщо ваш секрет стане козирем у розмові, то, повірте, Водолій їм вміло скористається незалежно від ваших почуттів. Нічого особистого тут немає, адже для них найважливіше, що відбувається саме зараз. Що вже буде після, для них не так вже й важливо.

Близнюки

Так-так, вітряні Близнюки теж давно перебувають у списку тих, хто не надає особливого значення всьому з позначкою «конфіденційно». Обговорюйте з ними тільки те, чим готові поділитися, якщо не з усім світом, то з усіма вашими спільними знайомими так точно. Тут є одна велика спокуса – з ними правда ну дуже цікаво сидіти і пліткувати! Тільки ось і ваші таємниці вони теж дуже цікаво обговорюють, але вже не з вами.

Діва

Здивовані? Так, Діви теж не можуть похвалитися витримкою зберігання чужих секретів. Можливо, їх часто таврують занудами, але насправді обговорення інтриг приносить їм купу насолоди. Якщо вам захочеться поділитися з ними потаємним, переконайтеся, що дружба з вами для них на першому місці. Інакше вони здадуть ваш повністю тому, хто в їхньому серці займає особливе місце.

Стрілець

Хоча Стрілець теж опинився у списку тих, кому не рекомендується довіряти, але є одне важливе «але». Якщо ви зустрічаєте представника цього знаку зодіаку десь у поїзді і хочете розкрити йому всі секрети, то будьте впевнені, вони стануть байкою в його листуванні ще до того, як ви попрощаєтесь. Якщо ж ви для нього близький друг, то вашу таємницю вони точно не поспішають розповідати праворуч і ліворуч.