fbpx

Знаки зодіаку, які зустрінуть кохання наприкінці грудня 2022 року.

Готуємося не тільки до Нового року, а й до нового кохання! Швидше дивіться, які знаки зодіаку ще встигнуть зустріти другу половинку в 2022 році.

До Нового року залишилося менше двох тижнів, тож багато хто вже вирішив складати весь досвід за минулі дванадцять місяців і закривати валізку 2022. А дарма! За майбутні дні деякі ще мають час не тільки знайти своє щастя, але й зустріти нове кохання. Швидше дивіться, яким знакам зодіаку зірки вирішили під кінець грудня подарувати другу половинку.

Стрільці – швидше за все, вже знають про когось мова. З цією людиною ви зараз проводите багато часу і, можливо, ви навіть будете разом у новорічну ніч! Він свої почуття не приховує, а ось ви, схоже, все ще вагаєтесь. Зірки рекомендують добре подумати, але ухвалити рішення все-таки у 2022 році. Не тягти з собою вантаж рішення у 2023, так би мовити.

Овен – 2022 рік видався непростим для вогняних Овнів, яким не давали можливості реалізовувати себе на повну. На жаль, це стосувалося і сфери кохання, де поряд з вами весь час був хтось не той чи зовсім порожній. На щастя, вже на порозі 2023 на вас чекає кохання! Його ви дізнаєтеся про загальні захоплення і повну протилежність вашому типажу.

Терези – Терези намагалися зберігати баланс у 2022 році щосили, але виходило так собі (як і у всіх, в принципі). Багато представників цього знаку зодіаку вже подумки відмовилися від кохання на найближчий час, але зірки не дадуть вам зробити цю помилку. Попереду на вас чекає той, з ким ви зможете розділити не тільки велику радість, а й усі свої переживання. І так, у вашої любові карі очі.

You cannot copy content of this page