fbpx

Знаки зодіаку, які зустрінуть кохання наприкінці липня 2023 року

Хто встигне застрибнути в останній вагон липня і вийти звідти разом із другою половинкою. Якщо ви не побачила себе у списках щасливчиків на романтику цього місяця, то не впадайте у відчай. Зірки завжди під кінець дають додаткові шанси тим, хто дійсно заслужив. Деякі знаки зодіаку все-таки встигнуть ще насолодитися романтикою наприкінці липня, і ці переможці по життю.

Діва

Діви не дуже люблять, коли їхні плани різко змінюються, але цього разу, здається, навіть вони будуть не проти. У повсякденну метушню увірветься хтось, з ким спочатку будуть іскра, буря, безумство і дух суперництва, але потім ви оціните рішучість і амбіції і перейметеся симпатією.

Так-так, здається, комусь таки вдасться завоювати вашу симпатію (і нехай це не вбудовується у ваш графік на найближчі 10 років).

Терези

Терези познайомляться з кимось новим у компанії друзів або на роботі, так що не час дивитися під ноги, коли навколо ось-ось пройде ваша доля.

Хтось закохається спочатку саме у вашу зовнішність, а потім дізнається про загальні хобі, так що не соромтеся і вбирайтеся як душі завгодно. Ваш стиль притягне вашу долю, яка не душитиме в таке вже задушливе літо.

Стрілець

Вогненним Стрільцям судилося знову зустрітися з колишньою закоханістю та пережити її знову. Здається, якась історія закінчилася зарано, і доля наполягає на другому шансі.

Якщо вас тягтиме зустрітися з кимось із минулого, то не варто відмовляти собі. Можливо, те, що раніше вам здавалося нереальним, зараз стане дуже перспективним.

You cannot copy content of this page