fbpx

Знаки зодіаку, які зустрінуть кохання наприкінці листопада 2022 року

У деяких вже на порозі стоїть нова закоханість, яка стане найкращою частиною 2022 року, що завершується.

Якщо Ви все чекаєте і ворожите, коли ж зірки подарують вам нове кохання, то наприкінці листопада деякі мають дуже великі шанси зустріти другу половинку.

Щоб точно не пропустити свою людину, скоріше дивіться, чи опинилася ви у списку тих, кому вже незабаром почне зносити голову від почуттів.

Рак

Ракам варто приготуватися до того, що в їхнє життя повернеться людина з минулого, яка налаштована зробити все, щоб відродити колишні емоції. Найімовірніше, спочатку ти поставишся до цього дуже скептично і навряд чи зустрінеш його з розкритими обіймами. І все-таки голос усередині підкаже, як тобі правильніше вчинити і з його камбеком, і з рештками своїх почуттів. Викинути чи поставити рости на сонечко? Вирішувати лише тобі.

Риби

Ніжні Риби сумніваються всю осінь, чи варто робити перший крок назустріч своєму коханню. Здається, зіркам набридли пасивні роздуми без шансу на успіх, і вони подарують тобі знайомство з кимось абсолютно новим. Постарайся не ставитись упереджено до пропозиції і погодься сходити разом повечеряти. Ну або підключись до нього в Discord, щоб поступово впізнавати один одного краще. Не бійся і не чіпляйся за минуле, тоді все вийде.

Лев

Відчайдушні Леви, схоже, вже зовсім зневірилися знайти кохання до кінця 2022 року, а дарма. Поруч із тобою вже є людина, з якою зірки дуже хочуть тебе звести. Швидше за все, спілкуєтеся ви не так вже й тісно, ​​тому саме в найближчі тижні тобі варто почати бачитися з ним частіше та відкрити його для себе по-новому. Хлопець уже давно мріє про тебе, але без найменшого натяку на симпатію боїться зробити перший крок. Може, почнеш із взаємної підписки у соцмережах чи реакції на його нову посаду?

You cannot copy content of this page