fbpx

Знаки зодіаку, які зустрінуть кохання наприкінці серпня 2022 року.

Готуйтеся до кохання, адже романтичний прогноз 4 знаків-щасливчиків на закінчення літа обіцяє бути дуже гарячим.

Насправді, якщо ви збережете неупередженість (і відкрите серце) до кінця літа, то закохаєтесь в когось, коли найменше цього очікуєте. І ці почуття на 99% можуть бути взаємними. Щиро сподіваємося, що за літо ви зберегли в собі вогонь і спеку, щоб поділитись цим уже у вересні, коли ваша несподівана зустріч дасть перші плоди!

Діва

Ти зустрінеш своє кохання, але несподіваним для себе способом: через конфузну, навіть кринжеву ситуацію (спасибі, Меркурій у твоєму знаку). Цілком ймовірно, що ти на мить втратиш контроль і виявиш себе поза зоною комфорту, що тебе дуже засмутить. Але тут, раптово, з’явиться хтось, хто допоможе тобі вибратися із заплутаної історії, той, на кого ти зможеш покластися. І так, в цей момент твоє серце точно пропустить пару ударів: від збентеження і від почуттів, що зароджуються.

Овен

Якщо і існує ідеальний час, щоб відкрити для себе можливості кохання, то це може бути саме! Венера танцює у твоєму секторі романтики. Це дійсно чудова космічна підтримка, яка допоможе тобі швидко рухатися до стосунків з людиною, зустріч з якою трапилася трохи раніше. Цілком імовірно, що ви навіть ледве знайомі, але кінець серпня 2022 допоможе вам розкритися поруч один з одним.

Водолій

Наприкінці серпня у твоїм житті може з’явитися найбільше кохання з усіх. Венера в даний час подорожує твоєму партнерському сектору, створюючи позитивні, ніжні вібрації. Нова зустріч з новою людиною раптом зробить твоє життя яскравішим, насиченішим, цікавішим. Ти подивишся на негатив через позитивні окуляри, побачиш нові можливості. Але для цього тобі доведеться прийняти важливе, навіть важке рішення.

Терези

Кінець серпня 2022 року може стати часом, коли збудуться твої мрії у серцевих справах! Венера знаходиться в області, що пов’язана з твоїми найбільшими устремліннями. Вже перебуваєш у стосунках? Тоді ти і твій партнер, мабуть, відчуєте, що виграли космічний джек-пот у житті, коханні та, можливо, навіть у грошах. І так, якщо ти самотня, то можеш бути впевнена, що твій новий обранець здорово підживить тебе не лише в духовному, а й інтелектуальному плані.

You cannot copy content of this page