fbpx
Перейти до вмісту

Знаки зодіаку, які зустрінуть кохання наприкінці січня 2023 року

Якщо ви поки що не знайшли другу половинку, обов’язково перевірте астрологічні шанси зробити це вже цього місяця.

Терези – Терези, готуйтеся наприкінці січня відчути всю яскраву палітру романтичних емоцій: метелики в животі, пристрасть, ревнощі та насолоду. Наприкінці січня життя представників цього повітряного знака зодіаку перетвориться на сюжет для захоплюючого кінофільму, адже через кохання, що прийшло, все життя може перевернутися з ніг на голову.

Водолій – Друга половина січня – час, коли Водолії будуть особливо привабливі та привабливі. Легко зав’язуватимуться нові контакти, та й фліртувати ти будеш на рівні богині Афродіти. Тож серед нових знайомих обов’язково виявиться хтось, хто виявить до вас непідробний романтичний інтерес. А ви вже самі вирішуйте, чи готові до серйозних стосунків.

Близнюки – Близнюки до кінця січня чітко зрозуміють, кого хочуть бачити поряд із собою, і жваво почнуть виконувати програму «бачу мету – йду до неї». Хтось зареєструється на сайті знайомств і зустріне другу половинку там, хтось побачить того самого судженого серед своїх старих друзів, а хтось вирішить повернутися до колишнього, зрозумівши, що краще за нього не знайти. Не бійтеся діяти рішуче!