fbpx
Цей день Гороскоп Знаки зодіаку, які зустрінуть кохання наприкінці травня 2023 року

Знаки зодіаку, які зустрінуть кохання наприкінці травня 2023 року

Здається, комусь зірки дадуть шанс застрибнути в останній вагон під назвою «щасливі стосунки»

Весна вважається часом кохання, щастя, довгих побачень та романтичних прогулянок. Але останній весняний місяць добігає кінця, а значить знайти пару на літо, а може і на все життя, треба встигнути прямо зараз. На щастя, період, коли ретроградний Меркурій псував усі плани, підійшов до логічного завершення, тож зірки дарують унікальну можливість зустріти свого принца одразу трьом знакам зодіаку.

Козеріг

Козероги, яким цікавіше кар’єра і заробляти мільйони, наприкінці травня почне здаватися, що в житті чогось не вистачає. І відповідь простіше, ніж ви думаєте, це те саме кохання. На щастя, зірки теж помітили, що ще не встигли подарувати вам ідеального партнера, тож ось-ось це виправлять. 

А від вас потрібно просто бути відкритими для нових знайомств і не відмовлятися від пропозиції сходити на побачення, як ви любите робити у звичайні дні. Повірте, успіх від незапланованої зустрічі не забариться. І незабаром ви зрозумієте, що зустріли свою долю.

Рак

Ракам давно хотілося не просто стосунків заради стосунків, а чогось по-справжньому теплого, сімейного та рідного. Таку людину, з якою захочеться проводити кожну вільну хвилинку. І знайти ідеального кандидата було непросто, тож, якщо ви вже опустили руки, зневірившись у тому, що це в принципі можливо. 

Однак наприкінці травня той самий партнер, на якого ви заглядалися довгий час, візьме ініціативу до своїх рук і зважиться на серйозний крок назустріч тобі. Головне, не лякайтеся його напористості і дозвольте йому стати ближчим. Вашп сміливість та його рішучість започаткують прекрасну історію кохання.

Скорпіон

Підкорити Скорпіона важко, а втримати поруч ще важче. Але, здається, ось-ось знайдеться сміливець, гідний цього. На вас чекають гарні залицяння, багато квітів та незвичайні побачення. Просто не життя, а казка! Причому людина, яка вирішить вас підкорити, буде новою, а не серед старих знайомих. 

Що ж, настав час брати від життя максимум, так що постарайтеся не відлякати його непростим характером і високими вимогами. Хоча він готовий до всього, тому навряд чи відмовиться від своєї мети.

Related Post

Знаки зодіаку, яким особливо щастить у коханніЗнаки зодіаку, яким особливо щастить у коханні

Знайти свою половину в цьому світі не так просто. Буває, що ніби ось вона, знайшлася. Але незабаром розумієш, що цей черевик не від твоєї пари зовсім. У когось пошуки затягуються

Ранковий гороскоп на 27 грудня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 27 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 27 ГРУДНЯ Овен – Сон, який приснився вам цієї ночі, матиме велике значення – в ньому може міститися важлива підказка щодо того, як вирішити життєву або професійну проблему,

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 лютого 2023 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 лютого 2023 року

Овен – «І в серці розтрава, і дощ з ранку… Звідки ж, справді, така нудьга?». Схоже, Поль Верлен писав про сьогоднішній день. Навіть якщо за вікном сонце все одно на душі