fbpx

Знаки зодіаку, які зустрінуть кохання наприкінці жовтня 2023 року

Якщо ви ще не встигли зустріти своє кохання, то в кінці жовтня зірки подарують кілька шансів тим, у кого коридорі серця суцільний протяг. Щоправда, прихильністю потрібно буде оперативно скористатися, тож скоріше дивиться, чи варто саме вам бути напоготові.

Погода за вікном не сприяє більш довгим нічним побаченням, але це не означає, що потрібно перестати намагатися шукати своє кохання (бо завжди є затишні кафе або хоча б соцмережі). Звісно, постійні осічки демотивують навіть тих, хто рішуче налаштований відшукати другу половинку. Деяким зірки подарують одразу кілька шансів на взаємність у найближчі пару тижнів, і ось ці щасливчики.

Рак

Раки, схоже, так загрузли в рутині, що вже майже зневірилися зустріти другу половинку. На щастя, негода за вікном компенсується світанком у особистому житті. У життя цього водяного знаку зодіаку спрямують шанси на кохання.

Особливо придивіться до повітряних та земних представників знаків зодіаку — їх має тягнути найбільше. Звичайно, вас як на зло може тягнути до вогняних, але не ведіться на провокацію і вибирайте щастя, а не швидкоплинну пристрасть.

Скорпіон

У Скорпіонів настає період полювання, коли всі довкола самі йтимуть до них у руки. У найближчі пару тижнів ви справді зможете вибрати одразу з кількох шанувальників, але будьте обережні, визначитися все-таки доведеться, інакше можете залишитися без списку запасних. Поки насолоджуйтеся увагою, приймайте запрошення на побачення, але не забувайте робити правильні висновки.

Козеріг

Козероги на тижні поєднають приємне з корисним і зустрінуть кохання прямо на навчанні чи роботі! Великий шанс, що ви вже не раз перетиналася (або навіть не дуже близько) спілкувалася з цією людиною, але просто ніколи не думали про неї в романтичному плані.

Як ви розумієте, дуже дарма, адже зірки дадуть вам шанс на стабільні та справді здорові стосунки. Порада, не будьте задушливими і спробуйте не робити висновки про людину надто швидко.

You cannot copy content of this page