fbpx

Знаки зодіаку, які зустрінуть своє справжнє кохання у червні 2022

Якщо ти ще не знайшла своєї другої половинки, обов’язково прочитай цю статтю.

Астрологи кажуть, що в період ретроградного Меркурія не варто вступати у нові відносини: роман може передчасно закінчитись або дуже розчарувати. Більшу половину травня планета, яка відповідає за спілкування та зв’язки, якраз рухалася у зворотному напрямку, але вже 3 червня вона знову «піде прямо», а значить можна буде пірнати у любовні вири з головою! Дізнайся, чи готують зірки тобі подаруночок у вигляді нової закоханості.

Водолій
У Водоліїв є всі шанси закрутити роман із кимось із минулого. Можливо, колишній хлопець з’явиться на горизонті з букетом квітів та оберемком добрих намірів. А може, ти по-новому подивишся на старого друга, і френдзона раптово переросте у романтичний зв’язок. Головне посилання цього для тебе місяця таке: необов’язково зустрічати когось нового, щоб знайти справжнє кохання. Можливо, ця людина вже давно значиться серед твоїх знайомих.

Риби
Якщо в твоєму морі кохання довгий час панував штиль, то готуйся до бурі! Незабаром закоханість накриє тебе з головою, і спокійно пережити цей період не вдасться. Швидше за все, у червні ти по вуха закохаєшся: будуть і метелики в животі, і безсонні ночі, і хвилювання в грудях… Щоправда, є одне АЛЕ: зірки натякають, що за увагу об’єкта закоханості в червні тобі доведеться поборотися (ну чи щонайменше проявити ініціативу).

Скорпіон
Цього місяця тобі потрібно перестати шукати другу половинку та повністю покластися на випадок. Всесвіт сам притягне до тебе потрібну людину. Ти можеш зіткнутися з майбутньою парою у магазині, у тренажерному залі чи в автобусі. А може, доля зведе вас через спільних друзів. У будь-якому випадку розслабся та отримай кайф від свого статусу вільної дівчини, адже вже до липня тобі доведеться з ним попрощатися.

You cannot copy content of this page