fbpx

Знаки зодіаку, які зустрінуть своє справжнє кохання у січні 2023

Список тих щасливчиків, на яких націлиться Купідон вже на початку 2023 року.

Вірите чи ні, але деякі знаки зодіаку неминуче зустрінуть свою долю вже на початку 2023 року. Звичайно, ви можете здивуватися, адже половину січня багато хто з нас стійко планує провести в обіймку з салатами, сподіваючись уникнути будь-якої компанії. Все-таки на щастя (і на легкий страх інтровертів), але вже наступного місяця на цих трьох щасливчиків чекає зустріч з першим коханням у Новому році.

Лев

Впевнені, що до вашого серця вже стоїть черга (і не лише торішня), але вже зовсім скоро ви добровільно її розпустите на волю. Уявляєте? Можете не вірити, але наприкінці січня у вашому житті з’явиться нове кохання, яке Левам захочеться зробити найголовнішим у їхньому житті.

Риби

Риби абияк закриють і проводять 2022 з бажанням на початку 2023 просто відновити сили і накопичити хоч трохи енергії. Дивно, але саме в той момент, коли вам знадобиться плече допомоги, зірки прихильно зведуть вас із тим самим коханим. З ним ви зможете знову подивитися на світ та побачити його фарби.

Телець

Тільці будуть багато в чому схожі на Риб, бажаючи встановити монітор на стелі, щоб було зручніше лежачи дивитись усі втрачені за рік серіали. Зірки ж дадуть Тільцям передихнути лише до середини січня, а далі вони перенесуть їх на ручки до тих, хто визволить усіх із високої башти відлюдництва. Спочатку це навряд чи комусь сподобається, але до кінця 2024 року Тільці точно подякують Всесвіту.

You cannot copy content of this page