fbpx

Знаки зодіаку, які зустрінуть своє справжнє кохання у травні 2022

Дізнайтеся, чи зміниться ваше особисте життя найближчим місяцем. Травень-2022 стане для багатьох доленосним місяцем на тему кохання.

Овен
Весь травень планета кохання Венера перебуватиме в Овні, а це означає, що представникам цього знаку зодіаку гарантоване щастя в амурних справах цього місяця! Якщо в вас немає другої половинки, то в останній місяць весни вона легко, граючи і гарно може увійти до вашого життя. А якщо ви вже перебуваєте у стосунках, то у травні з’явиться можливість зміцнити їх або навіть перевести у серйозніший статус! Багато Овнів отримають пропозиції руки і серця, хтось наважиться переїхати до свого партнера, а хтось наважиться познайомити свого коханого з батьками.

Стрілець
Стрільці, тримайтеся міцніше: вам знадобляться ремені безпеки, адже найближчий місяць схожий на американські любовні гірки. У травні ви зазнаєте багато яскравих емоцій у романтичній сфері: буде і незабутнє побачення, і метелики в животі, і навіть вибір! Швидше за все, відразу кілька потенційних залицяльників вирішував зробити перший крок, так що вам доведеться добре подумати, якою дорогою і з якою людиною ви підете. Слухайте своє серце – воно не підведе!

Діва
Настав час рішучих дій! Якщо до цього ви зволікали і придивлялися, намагалися зрозуміти, чи взаємні почуття, то тепер можна наважитися на наступний крок — запросіть кохану людину на прогулянку. Девіз травня для вас — все чи нічого. Перестаньте плисти за течією та станьте творцем своєї долі. І якщо раптом із людино, в яку ти закохана, не складеться, то це тільки привід порадіти: ви зачинете одні двері, щоби з чистим серцем відкрити нові. Але про сумне ми про всяк випадок заговорили, взагалі-то зірки обіцяють успіх на амурному фронті!

You cannot copy content of this page