fbpx

Знаки зодіаку, які зустрінуть своє справжнє кохання у вересні 2023

Попереду деяких щасливчиків чекає шанс на кохання, але важливо його не проґавити. Щоб бути напоготові, швидше дивиться, чи прийде до вас друга половинка на початку осені.

Кращим рішенням буде пливти за течією і не упускати знаки Всесвіту, що настав час закруглюватися зі своєю самотністю. Уже у вересні декому зірки таки пошлють другу половинку.

Лев

Після активного періоду зі святкуванням дня народження Леву не надто вдасться відпочити, адже у нього на порозі вже хтось стоїть з букетом квітів. Через ретроградну Венеру, швидше за все, це людина з минулого або хтось, хто довгий час був поряд у тіні ваших швидкоплинних закоханостей.

Звичайно, ваше розташування доведеться заслужити, але, повірте, так і буде. Особливо зверніть увагу на повітряні знаки зодіаку, які оточуватимуть вас восени дуже часто.

Діва

Дівам доведеться пережити продуктивний вересень, але не поспішайте засмучуватися, адже час на кохання все-таки знайдеться. Нове знайомство осяє вашу рутину ближче до кінця вересня.

Правда, навряд чи все від початку піде як по маслу, але в цьому і буде чарівність вашого магнітного тяжіння. Ви не зможете зрозуміти, чому ж не виходить викинути з голови таку дратівливу людину, і тут ти все усвідомите. Можна сказати, це ваш кармічний партнер, який навчить вас терпіння.

Водолій

Водолії будуть дуже активні з перших днів осені, тому й шансів на знайомства в вас набагато більше. Не відмовляйтеся від пропозицій сходити на вечірку чи відвідати цікавий захід, адже ваша доля чекатиме на вас там, де ви ще ніколи не були.

Придивіться до вогненних та земних знаків зодіаку, серед яких і буде ваша друга половинка. Спробувати збити вас зі шляху може водний провокатор, але не ведіться на його хитрощі і обов’язково слухайте, що людина каже, а не лише звертайте увагу на зовнішність.

You cannot copy content of this page